کد خبر: ٧١٢٦١/ ١١:٠٩ - دوشنبه ١٧ مهر ١٣٩٦/ تعداد بازدید: 1220
چاپ
ارسال به دوست
مراسم تکریم دکتر جعفریان، رئیس سابق و معارفه دکتر کریمی، سرپرست جدید دانشگاه علوم پزشکی تهران
دکتر عیسی زاده، مدیریت عقلانی و باحکمت و تدبیر را از عوامل موفقیت دانشگاه دانست
مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه، تدین، تخلق به اخلاق اسلامی، عقلانیت و تدبیر را لازمه مدیریت متوازن و سالم دانشگاه دانست.

گالری عکس( جمشید ربیعی )

گالری عکس( سید میثم عطری)

گالری عکس( حسین اکبریان)

گالری عکس ( اسماعیل استاجی)

گالری عکس( الهام حق شناس)

دریافت فیلم

در مراسم تکریم دکتر جعفریان، رئیس سابق و معارفه دکتر کریمی، سرپرست جدید دانشگاه علوم پزشکی تهران که 16 مهر 96 در سالن همایش‌های دانشگاه برگزار شد، حجت‌الاسلام‌والمسلمین دکتر عیسی زاده، مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه، بابیان اینکه دانشگاه در طول سالیان متمادی با زحمات و خون‌دل خوردن‌های بسیاری از استادان بزرگ و کارکنان پرتلاش به این جایگاه رسیده است افزود: بی‌شک یکی از دلایل موفقیت و برتری دانشگاه به مدیریت عقلانی، با حکمت و تدبیر آن برمی‌گردد.
مسئول دفتر نهاد نمایندگی رهبری، افزود: این دانشگاه از چهره‌ها و شخصیت‌های برتر علمی، اخلاقی، تربیتی و معنوی برخوردار است که با در نظرگرفتن رضایت خدا و محوریت قرار دادن اخلاق و عقلانیت و تدبیر زمینه موفقیت دانشگاه را فراهم کرده‌اند.
وی با اشاره به تجربه خود در دوره‌های مختلف مدیریتی دانشگاه گفت: در طول 4 سال مدیریت دکتر جعفریان عقلانیت و تدبیر قابل‌مشاهده بود و خلوص، صداقت و یکرنگی، عقلانیت و هوشمندی جز ویژگی‌های شخصیتی ایشان است.
دکتر عیسی زاده مدیریت دانشگاه را باوجود سلایق و علایق متنوع علمی، سیاسی و مدیریتی کار سخت و دشواری دانست و افزود: دکتر جعفریان در طول این 4 سال اجازه نداد دانشگاه به باشگاه سیاسی احزاب مختلف تبدیل شود.اداره متوازن و سالم دانشگاه میسر نمی‌شود مگر اینکه مدیریت آن از تدین و اخلاق اسلامی درونی همراه باعقل و تدبیر برخوردار باشد.
وی افزود: دکتر جعفریان در ابتدای مدیریتشان اعلام کردند که اصل احترام را در برخورد با استادان، همکاران و مراجعان رعایت می‌کنند و در طول این مدت آن را به اثبات رساندند.
مسئول نهاد نمایندگی رهبری، ضمن خیرمقدم و تبریک به دکتر کریمی گفت: ایشان از شخصیت‌های برجسته و موفق دانشگاه هستند و مرکز قلب را که باعث افتخار و آبروی نظام و دانشگاه است را به‌خوبی اداره کردند.
وی موفقیت و همت بالای دکتر کریمی را قابل‌ستایش دانست و گفت: طبق شناختی که از ایشان دارم همیشه انصاف و حق‌گرایی را ملاک قضاوت خود قرار می‌دهند.
خبرنگار: سمیرا کرمی
عکس: جمشید ربیعی

انتهای پیام / *
کلید واژه ها
  • مراسم تکریم و معارفه روسای پیشین و جدید دانشگاه
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد