کد خبر: ٧٢٢٢٩/ ٢١:٠٩ - دوشنبه ٢٢ آبان ١٣٩٦/ تعداد بازدید: 562
چاپ
ارسال به دوست
بیمارستان امام خمینی, گروه خبری RSS
پذیرش سی و یک مصدوم حادثه زلزله غرب کشور در اورژانس مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره) و لیست اسامی
در این راستا، مهندس محمدحسین مقیمی استاندار تهران، دکتر جان بابایی معاون درمان وزارت بهداشت، دکتر حضرتی معاون پرستاری وزارت، دکتر مهدی رضایی معاون درمان و دکتر سید احمدرضایی مدیر حراست کل دانشگاه، دکتر هنرور شهردار ناحیه 2 منطقه شش با همراهی دکتر صادق نیت رئیس مجتمع و سایر مسئولین در اورژانس مجتمع حضور یافته و از این بیماران عیادت کردند.

به گزارش روابط عمومی مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره)، به دنبال وقوع زلزله غرب کشور و اعلام آماده باش و شرایط بحران در مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره) کمیته پاسخ به بحران مجتمع صبح دوشنبه 22 آبان 96 تشکیل شد.

دکتر مکارم معاون درمان در این خصوص اعلام کرد با هماهنگی معاونت درمان مجتمع و بخش ها علاوه بر ترخیص بیماران واجد شرایط ترخیص، آماده باش حضور متخصصین، جراحان  و دستیاران در مجتمع انجام شد. همچنین تیمی متشکل از جراحان، پرستاران و کادر اتاق عمل به مناطق زلزله زده اعزام شدند.

دکتر افضلی مقدم جانشین ریاست اورژانس مجتمع در زمینه ایجاد آمادگی برای حضور بیماران ساعت 13 امروز اعلام کرد: تمام ظرفیت درمانی اورژانس بسیج شده اند و با انتقال بیماران به بخش ها و تجمیع بیماران اورژانسی در اورژانس یک، فضای اورژانس دو با امکان پذیرش 50 بیمار به صورت کامل تخلیه شده است. با هماهنگی مدیریت امور عمومی اورژانس ذخایر دارویی و پشیتبانی اورزانس تامین و همچینین لیست اساتید، دستیاران و پرستاران و کادر پشتیبانی اورژانس تدوین گشته است.(گالری عکس)

ساعت 15 اولین مصدومین حادثه زلزله توسط امداد هوایی به مجتمع منتقل شدند و تا ساعت 19 دوشنبه 22 آبان سی و یک بیمار در اورژانس مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره) پذیرش و تحت پایش و معاینه اولیه قرار گرفتند. از این بین یک تن نیاز به خدمات مراقبت ویژه داشت و سایرین تحت اقدامات تشخیصی و مداوای اورژانسی قرار گرفته اند.

در این راستا، مهندس محمدحسین مقیمی استاندار تهران، دکتر جان بابایی معاون درمان وزارت بهداشت، دکتر حضرتی معاون پرستاری وزارت، دکتر مهدی رضایی معاون درمان و دکتر سید احمدرضایی مدیر حراست کل دانشگاه، دکتر هنرور شهردار ناحیه 2 منطقه شش با همراهی دکتر صادق نیت رئیس مجتمع و سایر مسئولین در اورژانس مجتمع حضور یافته و از این بیماران عیادت کردند.(گالری عکس)

اسامی مصدومان بستری در اورژانس مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره) تا ساعت 19 شامگاه دوشنبه 22 آبان 96 عبارت‌اند از:
ماهان    شیخ فیضی
شیوا    قنبری
رحمت    فتاحی
اسحاق    صادقی
پیمان    زارعی
اختر    مجهودیان
بلال    کالانی
فرهاد    پوهنگ
خاور    فاخر
سوسن    اسبری
توران    همتی
مروت    عزیزی
ایوب    صفوری
سهیلا    کرمی
حمید    اسماعیلی
الماس    محمدی
آذر    آزاده
بهزاد    غلامیان
شکوفه    عزیز هاشمی
حشمت    حشمتی
مهدی    احمدی
زینت    مرادی
شهلا    الیاسی
سارا    الیاسی
جهانگیر    سلیمانی
طوبی    قادری
کاکا عزیز    ولی پناه
هانیه    عباسی
شهناز    محمدیان
جمشید    یاری
نوشین    محمدی

انتهای پیام / *
کلید واژه ها
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد