کد خبر: ٧٢٢٤٥/ ١٠:٠٢ - سه شنبه ٢٣ آبان ١٣٩٦/ تعداد بازدید: 436
چاپ
ارسال به دوست
دانشکده پيراپزشكي
کسب رتبه اول تیم دانشکده پیراپزشکی در مسابقه ارائه راه‌حل نوآورانه در سومین همایش ملی فناوری سلامت
تیم دانشکده پیراپزشکی در مسابقه ارائه راه‌حل نوآورانه در سومین همایش ملی فناوری سلامت به مقام اول دست یافت.

گالری عکس
به گزارش روابط عمومی دانشکده پیراپزشکی، در سومین همایش ملی فناوری سلامت که روز دوشنبه 22 آبان 96 در سالن آمفی‌تئاتر ستاد مرکزی دانشگاه برگزار شد،از تیم‌های برگزیده مسابقه یک‌روزه دانشجویی با موضوع ارائه راه‌حل مسئله اشتغال به کار دانش‌آموختگان پس از فراغت از تحصیل تقدیر به عمل آمد.
در این مسابقه که با حضور 19 تیم از دانشگاه‌های علوم پزشکی سراسر کشور بود، سه تیم از دانشگاه علوم پزشکی تهران حضور داشت که تیم پیرا پژوهش از دانشکده پیراپزشکی به سرپرستی دکتر شعبان علیزاده عضو هیات علمی و معاون دانشجویی و فرهنگی این دانشکده به مقام اول دست‌یافت.
اعضای این تیم را فاطمه میرزاییان دانشجوی دکتری تخصصی هماتولوژی و بانک خون، زهرا سادات آزاد منجیر دانشجوی دکتری تخصصی مدیریت اطلاعات سلامت، آزاده بشیری دانشجوی دکتری تخصصی مدیریت اطلاعات سلامت، محمد حسینی روندی دانشجوی دکتری تخصصی انفورماتیک پزشکی، نادیا معتمدی دانشجوی دکتری تخصصی کتابداری و اطلاع‌رسانی پزشکی و امید آزاد بخت دانشجوی کارشناسی ارشد رادیوبیولوژی تشکیل می‌دادند.

انتهای پیام / *
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد