کد خبر: ٧٢٢٥٩/ ١١:٥٥ - سه شنبه ٢٣ آبان ١٣٩٦/ تعداد بازدید: 625
چاپ
ارسال به دوست
بیمارستان شریعتی
بازدید دکتر قدیمی ازروند درمان مصدومان زلزله اخیر غرب کشور در بیمارستان شریعتی
قائم مقام و معاون اجرایی معاونت درمان وزارت بهداشت ضمن دیدار با مسئولان بیمارستان شریعتی ، روند درمان مصدومان بستری در این مرکز را پیگیر کرد.

گالری عکس 
به گزارش روابط عمومی بیمارستان شریعتی، دکتر طیب قدیمی صبح امروز سه‌شنبه 23 آبان 96 در اورژانس این مرکز حضور یافت و از مصدومان بستری در این بخش و دیگر بخش‌های بیمارستان شریعتی عیادت کرد. در این بازدید، دکتر شاهی مدیر، دکتر علی عسگری معاون درمان، دکتر پور غریب رئیس دفتر تحقیق و توسعه، دکتر جعفری مدیر درمان، مهین سعیدی مدیر پرستاری، چند تن از اعضای هیئت‌علمی گروه‌های مختلف درمانی، دکتر قدیمی را همراهی کردند. دکتر قدیمی ضمن عیادت از تنها مصدوم بستری در اورژانس از آماده‌سازی فضای این بخش نیز بازدید کرد. قایم مقام معاونت درمان وزارت بهداشت همچنین از مصدومان بستری در بخش‌های ارتوپدی، جراحی، ICU جنرال عیادت کرد و روند درمانی آنان را جویا شد.
 دکتر قدیمی در مصاحبه با روابط عمومی ضمن ابراز قدردانی از روند درمان و پیگیری مصدومان در این مرکز گفت: جراحی و پروسیجر های سبک در این مصدومان به‌خوبی انجام‌شده و وضعیت آنان مناسب است. همگی در این بیمارستان به‌خوبی توانستند تریاژ این بیماران را انجام دهند و توزیع مصدومان بین متخصصان مختلف به‌خوبی انجام‌شده است.
هم‌اکنون هفده مصدوم در بخش‌های ارتوپدی، جراحی، ICU جنرال و اورژانس بیمارستان شریعتی بستری هستند.


خبر: معصومی فرد
عکس: اسدی

بستری مصدومان زلزله غرب کشور دربخش های بیمارستان شریعتی و آمادگی کامل این مرکز

انتهای پیام / *
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد