کد خبر: ٧٢٢٧٧/ ١٤:٥٩ - سه شنبه ٢٣ آبان ١٣٩٦/ تعداد بازدید: 620
چاپ
ارسال به دوست
ستاد مرکزی روابط عمومی, گروه خبری RSS
دومین جلسه کمیته تخصصی آموزش چهارمین جشنواره دانشجویی ابن‌سینا با حضور معاون آموزشی برگزار شد
در دومین کمیته تخصصی آموزشی جشنواره دانشجویی ابن‌سینا، داوری بخش‌های فرآیند برتر آموزشی و دانشجوی فعال منتور آموزشی انجام شد.

گالری عکس
در این نشست که بعدازظهر دوشنبه 22 آبان 96 در سالن شورای معاونت آموزشی تشکیل شد، دکتر سهراب پور معاون آموزشی دانشگاه از داوری 82 شرکت‌کننده در بخش دانشجوی فعال منتور آموزشی خبر داد و گفت: در بخش دانشجوی فعال منتور آموزشی بیشترین شرکت‌کننده از بخش دکترای تخصصی 31 نفر بود و سایر مقطع ها و به ترتیب دکترای حرفه‌ای 24 نفر، کارشناسی ارشد 17 نفر، کارشناسی 7 نفر و دستیار تخصصی 3 نفر داوطلب شدند که داوری این بخش انجام و منتخبین برای مرحله نهایی انتخاب شدند.
وی افزود: در بخش فرآیند برتر آموزشی نیز 11 فرآیند آموزشی از دانشکده‌های مختلف داوطلب شدند که بیشترین فرآیند از دانشکده پزشکی با 3 فرآیند و دانشکده‌های پیراپزشکی، بهداشت و پرستاری با 2 فرآیند، دانشکده داروسازی و فناوری نوین با 1 فرآیند شرکت کردند که در این بخش نیز داوری با حضور داوران انجام شد.
دکتر سهراب پور تصریح کرد: در این جلسه داوران پیشنهاد‌هایی را برای اصلاح فرم‌های فراخوان فرآیندهای برتر و شرکت‌کننده‌ها در بخش آموزش جشنواره ارائه کردند که قرار شد پیشنهاد‌ها به‌صورت مدون توسط مرکز مطالعات و توسعه آموزش به معاونت آموزشی منعکس شود تا برای سال‌های آینده مدنظر قرار گیرد.
این جلسه از ساعت 13 آغاز شد و در ساعت 17 به پایان رسید.
خبر و عکس: نسیم اخگر

 

انتهای پیام / *
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد