کد خبر: ٧٢٧١٤/ ١٢:٢٤ - سه شنبه ١٤ آذر ١٣٩٦/ تعداد بازدید: 345
چاپ
ارسال به دوست
معاونت درمان
ششمین جلسه ماهیانه مدیر امور پرستاری دانشگاه با مترون های مراکز تابعه
مدیر امور پرستاری دانشگاه در نشست مشترکی با مدیران پرستاری بیمارستان‌های دولتی تحت پوشش به موضوع جشنواره ناب پرداخت.

گالری عکس

در این جلسه که 14 آذر 96 در سالن اجتماعات معاون درمان دانشگاه با موضوع طرح نشان اخلاق برتر (ناب) برگزار شد، دکتر وسکویی مدیر امور پرستاری دانشگاه، طالب کارشناس مسئول امور پرستاری، پولادی کارشناس رابط طرح ناب و مدیران پرستاری بیمارستان‌های دولتی تابعه حضور داشتند.
مدیر امور پرستاری دانشگاه با اشاره به مبلغ پاداش طرح ناب گفت: این پاداش با ضریب 1/1 از کارانه هر فرد قابل‌محاسبه بوده که از سبد منابع مالی بیمارستان تأمین و زیر نظر معاونت توسعه دانشگاه به برگزیدگان این طرح در طول یک سال پرداخت می‌شود. البته قصد داریم برای کسانی که سه سال متوالی موفق به کسب نشان اخلاق برتر می‌شوند نیز برنامه ویژه‌ای را تدارک ببینیم. البته با توجه به زحماتی که رابطین طرح ناب در مراکز متحمل می‌شوند انشالله مراسم تقدیری نیز از این دوستان به عمل خواهد آمد.
وی اخلاق را یکی از موضوعات مورد اهمیت دانشگاه خواند و گفت: هدف از اجرای این طرح فرهنگ‌سازی در حوزه اخلاق بود. طبق راستی آزمایی های به‌عمل‌آمده در اجرای طرح ناب خوشبختانه کسانی که ناب می‌شوند همگی دارای اخلاق نیکو هستند.
دکتر وسکویی همچنین از برنامه‌ریزی در ایجاد مرکز مشاوره حمایتی برای کارکنان دانشگاه خبر داد و افزود: این مرکز به‌منظور مشاوره رایگان روانشناسی برای همکاران در حال طرح‌ریزی است. همه ما نیاز داریم تا برای رفع تنش‌های کاری و فردی خود از راهنمایی یک مشاور خوب بهره بگیریم.
توضیح آن‌که: در این جلسه نقاط قوت و ضعف اجرای طرح ناب در مراکز تابعه و همچنین چگونگی برگزاری جشنواره ناب دانشگاه در دو سال اخیر مورد ارزیابی قرار گرفت و در خصوص برنامه امسال هم تبادل‌نظر شد.
عکس و خبر: باهو

انتهای پیام / *
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد