کد خبر: ٧٢٧٤٢/ ١١:١٢ - پنج شنبه ١٦ آذر ١٣٩٦/ تعداد بازدید: 604
چاپ
ارسال به دوست
بیمارستان شریعتی, گروه خبری RSS
دیدار و معارفه رئیس بیمارستان شریعتی با مسئولان واحدهای این مرکز
دکتر مهر پور در دیدار با مسئولان واحدهای بیمارستان شریعتی بر ارتباط و همکاری بیشتر و اهتمام به پیشرفت بیمارستان تأکید کرد.

به گزارش روابط عمومی بیمارستان شریعتی، این دیدار سه‌شنبه 14 آذر 96 با حضور مسئولان واحدهای این مرکز برگزار شد. در این نشست دکتر مهر پور رئیس بیمارستان شریعتی با تأکید بر رعایت احترام و کرامت انسانی تمامی بیماران در بیمارستان شریعتی گفت: علی‌رغم مشکلاتی که داریم لازم است به سیستم کمک کنیم جلو برود. رئیس بیمارستان شریعتی با تأکید بر رعایت کرامت انسان‌ها گفت: تمامی افراد مراجعه‌کننده به بیمارستان از نوزاد تا ناتوان‌ترین بیماران کرامت دارند و لازم است محترمانه با آنان برخورد شود. دکتر مهر پور در ارتباط با توزیع منابع افزود: وقتی محدودیت منابع داریم عدالت در توزیع مهم است. همه ما به این بیمارستان تعصب‌داریم و بهترین لحظات عمرمان را در این مرکز گذرانده‌ایم پس لازم است به پیشرفت بیمارستان اهتمام داشته باشیم.
دکتر مهر پور همچنین افزود: همه تعالی بیمارستان شریعتی را می‌خواهیم کارهای بزرگی انجام‌شده و امیدوارم بتوانیم کارهای مثبتی انجام دهیم. رئیس بیمارستان شریعتی همچنین بر ارتباط بیشتر، برگزاری جلسات ماهانه و گزارش و روند کاری واحدها تأکید کرد.
در این جلسه هم مسئولان واحدها ضمن معرفی سوابق خود درباره برخی فرایندهای جاری بیمارستان توضیح دادند.

خبر: معصومی فرد
عکس: ولی الهی

انتهای پیام / *
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد