کد خبر: ٧٣٥٩٠/ ١٥:٢٣ - دوشنبه ١٨ دی ١٣٩٦/ تعداد بازدید: 749
چاپ
ارسال به دوست
معاونت دانشجویی, گروه خبری RSS
تمدید مهلت ثبت نام یازدهمین دوره انتخابات شورای صنفی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی تهران
با اعلام مدیریت امور دانشجویی دانشگاه و بر اساس مصوبه کمیته انتخابات شورای صنفی، مهلت ثبت نام دانشجویان در یازدهمین دوره انتخابات شورای صنفی تمدید شد.

به گزارش روابط عمومی معاونت دانشجویی، دکتر ابوالقاسم اصفیاء مدیر امور دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی تهران دراین باره گفت: پس از اطلاع رسانی و ثبت نام از دانشجویان متقاضی و نامزد انتخابات یازدهمین دوره شوراهای صنفی دانشجویان دانشگاه که در روز یکشنبه 29 بهمن ماه 1396 برگزار خواهد شد، با توجه به حد نصاب نرسیدن تعداد ثبت نام شدگان در شورای صنفی خوابگاه ها و برخی واحدهای دیگر، مهلت ثبت نام دانشجویان علاقه مند به حضور در شوراهای صنفی دانشگاه از 23 تا 27 دی ماه جاری تمدید شد.
بر این اساس، دانشجویان علاقه مند می توانند برای آگاهی از شرایط و نیز ثبت نام در شورای صنفی دانشکده ها به معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشکده محل تحصیل و برای عضویت در شورای صنفی خوابگاه ها به دفتر سرپرستی خوابگاه محل سکونت مراجعه کنند.
توضیح اینکه، دانشجویان می توانند برای مطالعه آئین نامه و دستورالعمل شورای صنفی دانشجویان، به سایت معاونت دانشجویی فرهنگی دانشگاه به نشانی http://vsca.tums.ac.ir مراجعه و زمان برگزاری انتخابات شورای صنفی روز یکشنبه 29 بهمن 96 برای دانشکده ها از ساعت 9 تا 16 در دفتر معاونت دانشجویی و فرهنگی هر دانشکده و برای خوابگاه ها از ساعت 14 تا 21 در دفتر سرپرستی هر خوابگاه خواهد بود.

انتهای پیام / *
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد