کد خبر: ٧٣٦١٩/ ١٥:٣٤ - سه شنبه ١٩ دی ١٣٩٦/ تعداد بازدید: 307
چاپ
ارسال به دوست
معاونت دانشجویی, گروه خبری RSS
استفاده دانشجویان شهریه پرداز و مازاد از یارانه غذا از ابتدای بهمن ماه
در راستای افزایش رضایتمندی دانشجویان از خدمات رفاهی و فرهنگی، هیات رئیسه دانشگاه مصوبه ای به منظور استفاده دانشجویان مازاد و شهریه پرداز از ناهار دانشجویی یارانه ای تصویب کرد.

به گزارش روابط عمومی معاونت دانشجویی، هیات رئیسه دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تهران در جلسه روز یکشنبه 10 دی ماه 96 با حضور همه اعضاء مصوب کرد دانشجویان مازاد و شهریه پرداز در دانشکده های محل تحصیل می توانند مطابق تقویم آموزشی به شرط ثبت نام در آن ترم از یارانه ناهار دانشجویی برخوردار شوند.
بر اساس این گزارش، دانشجویان مازاد و شهریه پرداز می توانند از ابتدای بهمن ماه سال جاری با پرداخت هزار و دویست تومان به ازای هر پرس مطابق دانشجویان روزانه در دانشکده محل تحصیل، نهار رزرو کنند و اداره تغذیه مدیریت امور دانشجویی دانشگاه در این راستا تمهیدات لازم را به عمل آورده است.
توضیح اینکه، مابقی هزینه تمام شده برای هر پرس غذا، به استناد تعداد دانشجویان متقاضی و استفاده کننده از محل اعتبارات معاونت آموزشی دانشگاه تأمین و پرداخت خواهد شد.

انتهای پیام / *
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد