کد خبر: ٧٥٢٠١/ ٠٨:٥٣ - يکشنبه ٢٠ اسفند ١٣٩٦/ تعداد بازدید: 2470
چاپ
ارسال به دوست
ستاد مرکزی روابط عمومی, گروه خبری RSS
راه‌اندازی درگاه ثبت و ره‌گیری مکاتبات از خارج دانشگاه
مدیریت آمار و فناوری اطلاعات دانشگاه، درگاه ثبت و ره‌گیری مکاتبات از خارج دانشگاه را راه‌اندازی کرد.

دریافت راهنما
رئیس اداره فناوری اطلاعات مدیریت آمار و فناوری اطلاعات دانشگاه گفت: طرح تکریم مردم و جلب رضایت ارباب‌رجوع به‌منظور ایجاد تحول در نظام اداری کشور به تصویب شورای عالی اداری رسیده و در همه سازمان‌ها و همچنین دانشگاه علوم پزشکی تهران در حال اجراست.
مهندس گودرزی افزود: با توجه به این موضوع و در راستای اهداف دولت الکترونیک، بر اساس تأکیدات ریاست محترم دانشگاه و با حمایت معاون محترم توسعه دانشگاه اقدام به تهیه درگاه ثبت و ره‌گیری مکاتبات خارج از دانشگاه کردیم. در این سامانه به‌منظور بهبود کیفیت خدمت‌رسانی، همه افرادی که به هر منظوری نیاز به مکاتبه با واحدهای زیرمجموعه دانشگاه علوم پزشکی تهران رادارند، از هر مکانی که به اینترنت دسترسی داشته باشند، می‌توانند اقدام به ارسال مکاتبات کنند. به‌این‌ترتیب که وارد درگاه موردنظر شده و ابتدا اطلاعاتی که سامانه درخواست می‌کند را وارد می‌نمایند. پس از دریافت کد تائید نسبت به ارسال نامه اقدام می‌شود و با کد ره‌گیری که سیستم ارائه می‌دهد این امکان فراهم شده است که قدم‌به‌قدم بتوان طی مراحل اداری نامه را پیگیری کرد.
رئیس اداره فناوری اطلاعات مدیریت آمار و فناوری اطلاعات دانشگاه تصریح کرد: دسترسی به این درگاه از صفحه اول سایت دانشگاه، انتخاب پیشخوان در منوی عمودی سایت، ثبت و ره‌گیری مکاتبات خارج از دانشگاه و یا آدرس http://tums.ac.ir/letterPanel مقدور است.

انتهای پیام / *
کلید واژه ها
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد

#