کد خبر: ٧٥٧٧٢/ ١٣:٢٦ - يکشنبه ٢٦ فروردين ١٣٩٧/ تعداد بازدید: 993
چاپ
ارسال به دوست
ستاد مرکزی روابط عمومی, گروه خبری RSS
کارگاه آموزشی مدیران بیمارستان‌های دولتی (TOT) در دانشگاه آغاز بکار کرد
سازمان بهداشت جهانی در جهت ارتقای سطح مدیریتی اقدام به برگزاری دوره‌های آموزشی کرده است که ادامه دوره دوم و ماژول ششم با عنوان مدیریت منابع انسانی در حوزه سلامت برگزار شد و تا 29 فروردین‌ماه ادامه دارد.

 گالری عکس

کارگاه آموزشی مدیران بیمارستان‌های دولتی کشور (TOT) صبح یکشنبه 26 فروردین 97 با حضور مدیران بیمارستان‌های دانشگاه‌های علوم پزشکی تهران، شهید بهشتی، علوم بهزیستی، ایران، مازندران و بابل در سالن G6 ستاد مرکزی دانشگاه آغاز بکار کرد.
دکتر نمازی مدير توسعه سازمان و سرمايه انساني دانشگاه در حاشیه این کارگاه آموزشی، گفت: همکاران معاونت توسعه وزارت بهداشت با همکاری سازمان WHO دوره‌هایی را در حد مربیگری گذرانده‌اند که در این سه روز مطالب آموزنده‌ای را در قالب 7 دوره من‌جمله مدیریت منابع انسانی به مدیران بیمارستان‌ها آموزش می‌دهند.
وی افزود: در حال حاضر 8 دانشگاه به‌عنوان سرگروه انتخاب‌شده‌اند که دانشگاه علوم پزشکی تهران، سرگروه دانشگاه‌های شهید بهشتی، علوم بهزیستی، گیلان، مازندران، بابل است و مقررشده در هر دوره 30 نفر از مدیران آموزش بینند. البته از دانشگاه ما 11 مدیر در این دوره‌ها حضور دارند.
دکتر نمازی بابیان اینکه، این دوره‌ها بسیار آموزنده و صرفاً تئوری نیست و شامل تجربیات نیز هست، تصریح کرد: تمامی هزینه‌های این کارگاه‌ها به عهده وزارت بهداشت و سازمان بهداشت جهانی است و فقط تیم اجرایی به معاونت توسعه دانشگاه محول شده است و معاونت توسعه دانشگاه علوم پزشکی تهران، برنامه‌ریزی این دوره‌ها را به عهده‌ دارد.
وی در پایان خاطرنشان کرد: این کارگاه با محورهای کلیات مدیریت منابع انسانی و اهداف دوره، ارتباطات و هوش عاطفی، برآورد نیروی انسانی، فرهنگ‌سازمانی، مدیریت تعارض و مذاکره، مدیریت ارزیابی عملکرد، برون‌سپاری در مدیریت نیروی انسانی، اخلاق حرفه ایی، قوانین و مقررات تا پایان روز چهارشنبه 29 فروردین 97 ادامه دارد.

خبر: مقدم
عکس: جمشید ربیعی

 

انتهای پیام / *
کلید واژه ها
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد