کد خبر: ٧٦٩٠٦/ ١٣:٥٧ - چهارشنبه ٢٦ ارديبهشت ١٣٩٧/ تعداد بازدید: 588
چاپ
ارسال به دوست
معاونت دانشجویی
برگزاری جلسه شورای فن آوری اطلاعات معاونت دانشجویی
با حضور دکتر حلب چی جلسه شورای فن آوری اطلاعات معاونت به منظور بررسی اولویت بندی موضوعات قابل طرح، بهسازی و ارتقاء سایت های معاونت و ارتقاء زیرساخت های فن آوری در حوزه دانشجویی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی معاونت دانشجویی، این جلسه از ساعت 10 صبح روز چهارشنبه 26 اردیبهشت ماه 97 با گزارش مهندس صمدپور در خصوص وضعیت زیرساخت های فن آوری اطلاعات در حوزه ی دانشجویی آغاز شد.
ایشان مجموعه مراکز اداری، خوابگاه ها و مجموعه های ورزشی تحت پوشش را از لحاظ دسترسی از طریق فیبرنوری و وایرلس تشریح کرد و گفت: تمام تلاش مجموعه معاونت بر ارتقاء وضعیت زیرساخت ها است و در سال گذشته توانستیم علاوه بر اجرای پروژه فیبرنوری مجموعه خوابگاه های کوی علوم پزشکی تهران، تمامی خوابگاه را به وایرلس نیز تجهیز و راه اندازی کنیم.
وی از برخی مشکلات ارتباط اینترنت ساختمان اداری معاونت دانشجویی فرهنگی با خوابگاه ها نظیر ساختمان های بلند بین راه، دکل های مخابراتی و ... برشمرد و راه کارهای انجام شده و درحال انجام و پیشرفت آنرا گزارش داد.

انتهای پیام / *
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد