کد خبر: ٧٦٩٢٩/ ٠٩:٢٠ - پنج شنبه ٢٧ ارديبهشت ١٣٩٧/ تعداد بازدید: 740
چاپ
ارسال به دوست
شبکه بهداشت و درمان ری
برگزاری اولین کمیته کاهش آسیب اجتماعی شهرستان ری
کمیته کاهش آسیب‌های اجتماعی شهرستان باهدف برنامه‌ریزی جهت بازپروری معتادان و تلاش جهت کنترل این معضل در شبکه شهرری برگزار شد.

گالری عکس
به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان ری، کمیته کاهش آسیب‌های اجتماعی شهرستان، در تاریخ چهارشنبه بیست و ششم اردیبهشت‌ماه در شبکه شهرری برگزار شد.
در این کمیته دکتر فاطمه تاجیک مدیر شبکه و سهیلا پناهی کارشناس مسئول واحد سلامت روان به همراه روسا و نمایندگان سازمان‌های مختلف شهرستان مانند فرمانداری، بهزیستی، شهرداری و آموزش‌وپرورش حضور داشتند.
ابتدا دکتر تاجیک ضمن قدردانی از حضور مسئولین شهرستان، نگاهی گذرا به جلسات سال قبل کمیته کاهش آسیب و مصوبات آن داشت و گفت: با توجه به اینکه اعتیاد یکی از مهم‌ترین معضلات اجتماعی است که افراد زیادی را درگیر می‌کند، باید جهت کنترل این مشکل برنامه‌ریزی دقیقی داشته باشیم.
در ادامه هر یک از حاضران نظرات خود را در این رابطه مطرح کرده و در مورد تجارب سازمان خود در مورد کنترل اعتیاد به مواد مخدر و روان‌گردان صحبت کردند.
در این جلسه مقرر شد، هماهنگی لازم با مراکز درمان سوءمصرف مواد مخدر انجام شود تا مراحل ترک اعتیاد و روان‌درمانی مددجویان و خانواده‌های آنان با دقت و کیفیت بهتری انجام شود.
توسعه تفریحات سالم، آموزش به جوانان و نوجوانان در مورد خطرات مواد مخدر و مصرف آن‌ها، آشنا کردن خانواده با نحوه برخورد با افراد معتاد و گسترش مراکز درمان از دیگر مصوبات این جلسه بود.
کمیته کاهش آسیب شهرستان به‌صورت فصلی برگزار می‌شود و شبکه شهرری برای بار اول میزبان این کمیته بود.
خبر: شریفی
عکس: حاج رضایی

انتهای پیام / *
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد