کد خبر: ٧٧٥٩١/ ١٦:٤٣ - سه شنبه ٢٢ خرداد ١٣٩٧/ تعداد بازدید: 837
چاپ
ارسال به دوست
دانشکده فناوری های نوین پزشکی
ضیافت افطار در باغ موزه دفاع مقدس با حضــور دانشجویان، کارکنان و اعضای هیئت علمی دانشکده فناوری های نوین پزشکی
ضیافت افطار در باغ موزه دفاع مقدس به همراه گشت در پل طبیعت با حضــور دانشجویان، کارکنان و اعضای هیئت علمی دانشکده ی فناوری های نوین پزشکی برگزار شد.

به گزارش مسئول روابط عمومی دانشکده فناوری های نوین، با همت اعضای هیئت علمی نیکوکار و معاونت فرهنگی دانشکده ی فناوری های نوین پزشکی ضیافت افطار ماه مبارک رمضان با حضور جمعی از دانشجویان، کارکنان و اعضای هیئت علمی روز یکشنبه 20 خرداد 97 در باغ موزه دفاع مقدس برگزار شد.
در ابتدای برنامه دکتر خسروانی معاون فرهنگی و دانشجویی دانشکده به حاضران خیر مقدم گفت.
نمایش همدلی و صمیمیت و حضور وسیع و پررنگ دانشجویان ، کارکنان و اعضای هیئت علمی بر سر سفره ی بندگی که بهانه ای است تا اعضای خانواده ی دانشکده دور هم جمع شوند فضای خوشایندی را برایشان به وجود آورد.
در حقیقت ماه رمضان و روزه داری سبب آرامش روحی شده و ارتباط معنوی انسان با معبود و توکل بر او باعث نشاط روانی در فرد می شود و نوعی تمرین خود سازی محسوب می شود.
در ادامه برنامه حاضران به اقامه ی نماز و صرف افطار پرداختند و در پایان آن ها در پل طبیعت پیاده روی کردند و تماشای چشم انداز های کم نظیر و مناظر زیبا از پایتخت لحظات شیرین و خاطرات خوشی را برای همه رقم زد.
انتهای پیام / *
کلید واژه ها
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد