کد خبر: ٧٨٣٠٠/ ١٣:١٧ - سه شنبه ١٩ تير ١٣٩٧/ تعداد بازدید: 784
چاپ
ارسال به دوست
معاونت درمان
برگزاری جلسه هم اندیشی و بررسی مشکلات آموزش و توانمندسازی کارکنان پرستاری دانشگاه در معاونت درمان
با حضور دکتر شکوه ورعی سرپرست مدیریت پرستاری دانشگاه، جلسه ای با سوپروایزران آموزشی بیمارستان های تابعه به منظور بررسی مشکلات آموزش ضمن خدمت کارکنان پرستاری در معاونت درمان برگزار شد.

گالری عکس
این جلسه، روز یکشنبه 17 تیر 97 در سالن اجتماعات معاونت درمان و با حضور سرپرست مدیریت پرستاری دانشگاه، کارشناسان مسئول کنترل کیفی و آموزش مدیریت امور پرستاری و سوپروایزران آموزشی بیمارستان های تحت پوشش دانشگاه برگزار شد.
در ابتدا، دکتر ورعی با اشاره به موضوع این جلسه گفت: از اهداف مهم آموزش  ضمن خدمت در راستای ارتقاء دانش و مهارت کارکنان است، که نتیجه مستقیم آن بر ارائه خدمات درمانی به بیماران و افزایش رضایتمندی در آنان موثر است.
در ادامه شصتی کارشناس مسئول آموزش ضمن قدردانی از عملکرد سوپروایزران آموزشی مراکز تابعه در سالهای گذشته، گزارشی از شاخص های آموزش سال 96 به تفکیک بیمارستانها ارائه کرد.  توضیح آن که: در پایان سوپروایزرهای آموزشی مراکز تابعه در این جلسه به بحث و تبادل نظر در خصوص مشکلات و چالشهای مربوط به توانمندسازی در حوزه پرستاری دانشگاه همچون: عدم اختصاص بودجه کافی به آموزش، بی انگیزه بودن کارکنان جهت مشارکت، کمبود نیروی انسانی و هر یک از بیمارستان های تابعه پرداختند.
عکس و خبر: باهو

انتهای پیام / *
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد