کد خبر: ٧٩٨٤٧/ ١٢:٣١ - دوشنبه ١٩ شهريور ١٣٩٧/ تعداد بازدید: 2489
چاپ
ارسال به دوست
معاونت غذا و دارو, گروه خبری RSS
  سومین جلسه با اعضای هیئت امنای بازارتهران در معاونت غذا و دارو تهران برگزار شد
سومین جلسه با اعضای هیئت امنای بازارتهران باهدف مبارزه با قاچاق اقلام سلامت‌محور و حمایت از کالای ایرانی برگزار شد.

گالری عکس
به گزارش روابط عمومی معاونت غذا و دارو؛ سومین جلسه با اعضای هیئت امنای بازارتهران با حضور دکتر منان حاجی محمودی معاون غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی تهران، اعضای هیئت‌امنای بازار، کمیسون هماهنگی مبارزه با قاچاق و ارز استانداری تهران، مدیران و کارشناسان معاونت غذا و دارو و بهداشت دانشگاه های علوم پزشکی تهران و ایران، روز دوشنبه 19 شهریور ۹۷ در محل سالن شورای معاونت غذا و دارو تهران برگزار شد.
در این جلسه دکتر حاجی محمودی  ضمن خیرمقدم به حاضرین در جلسه، توضیحاتی در خصوص مصوبات جلسه گذشته در رابطه با پیگیری شیوه‌نامه مبارزه با قاچاق مواد خوراکی و آشامیدنی ، حضور هیئت امنا و نقش آن‌ها در بازار، ضرورت فرهنگ‌سازی و اطلاع‌رسانی به مردم در خصوص کالای اصیل ، استفاده از ظرفیت شهرداری و آموزش‌های مستمر جهت فرهنگ‌سازی در خصوص کیفیت کالای ایرانی را ارائه کرد و حاضرین در جلسه راهکارها، نظرات و پیشنهاد‌های خود را در این خصوص اعلام کردند.
همچنین در ادامه دکتر ابوالفضل نجاریان مشاور اجرایی معاونت غذا و دارو تهران در خصوص تشکیل «کمپین کالای ایرانی بخریم» با محوریت هیئت‌امنای بازار و کمپین «اصیل بخریم» با محوریت دانشگاه، تشکیل کارگروه‌های تخصصی به‌منظورپیگیری مصوبات و ارائه پیشنهادها، بررسی نحوه اطلاع‌رسانی و فرهنگ‌سازی در خیابان پانزده خرداد، ارائه گزارش هیئت‌امنای بازار در خصوص نتایج حاصل از ارسال محتوای آموزشی دانشگاه به واحدهای تحت پوشش مروری بر اقدامات فرهنگی انجام‌شده توسط معاونت غذا و دارو تهران (تهیه کلیپ آموزشی، کاریکاتور، انیمیشن و ...) و انتظارات کمیته پیگیری شیوه‌نامه مبارزه با قاچاق مواد خوراکی و آشامیدنی از هیئت امنای بازار را بعنوان دستور جلسه به منظور همکاری و تعامل بیشتر برای آموزش، نظارت و …. مطرح کرد.
 توضیح اینکهدر خصوص دستورات جلسه حاضرین در جلسه به بحث و تبادل نظر پرداخته و مقرر شد همکاری های لازم در جهت فرهنگ سازی و اطلاع رسانی از سوی هیئت  انپمنای بازار بصورت حقیقی و مجازی صورت پذیرد.

 

انتهای پیام / *
کلید واژه ها
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد