کد خبر: ٧٩٩٢٣/ ١٧:٠٧ - چهارشنبه ٢١ شهريور ١٣٩٧/ تعداد بازدید: 965
چاپ
ارسال به دوست
دانشکده توانبخشی
دومین جلسه استادان مشاور دانشکده توان بخشی برگزار شد
دومین جلسه استادان مشاور دانشکده توانبخشی با حضور تمامی اعضا روز سه شنبه 20 شهریور 97 در سالن شورای این دانشکده برگزار شد.

گالری عکس
به گزارش روابط عمومی توانبخشی؛ در ابتدای جلسه دکتر علیائی معاون اموزشی دانشکده توانبخشی بر اهمیت عملکرد استادان مشاور تاکید کرد.
در ادامه موضوع دانشجویان پردیس بین الملل و در نظر گرفتن استاد مشاور برای آنها مطرح شد. همچنین بر اجرای شیوه نامه ی تعهد حرفه ای در حیطه  بالینی،کلاسهای تئوری و عملی و اطلاع رسانی به دانشجویان در این زمینه مورد تاکید قرار گرفت.
در ادامه جلسه گشانی، عضو هیئت علمی و مسئول استادان مشاور دانشکده ضمن تسلیت به مناسبت ایام سوگواری شهادت امام حسین(ع) بر ضرورت اجرای آئین نامه  استادان مشاور وزارتخانه متبوع تاکید کرد. مسئول استادان مشاور دانشکده در بخشی از سخنانش در خصوص برخورد یکسان استادان مشاور با مسائل پیش رو در گروههای آموزشی و برگزاری جلسات گروهی و اطلاع رسانی مناسب برنامه ها به دانشجویان تاکید کرد.
مقیسه، رئیس اداره آموزش دانشکده به ارائه توضیحاتی دانشجویان ستادی و ارتباط مناسب موجود کارشناسان آموزش با استادان مشاور پرداخت.
در پایان جلسه، استادان مشاور گروههای آموزشی به بیان دیدگاه های خود و مشکلات پیش رو پرداخته و به فراخور موضوعات مطرح شده بحث هایی در جهت حل مسایل مطرح شد.
عکس و خبر: لیلا روستا

انتهای پیام / *
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد