کد خبر: ٨٠٥٩٤/ ١٦:٥٢ - يکشنبه ١٥ مهر ١٣٩٧/ تعداد بازدید: 1895
چاپ
ارسال به دوست
معاونت غذا و دارو, گروه خبری RSS
جلسه بررسی و همفکری مشکلات تأمین دارو و تجهیزات مصرفی بیمارستانی امام خمینی (ره) با حضور معاون غذا و دارو
جلسه بررسی و همفکری مشکلات تأمین دارو و تجهیزات مصرفی بیمارستانی امام خمینی (ره) با حضور معاون غذا و دارو در بیمارستان امام خمینی (ره) برگزار شد.

گالری عکس
به گزارش روابط عمومی معاونت غذا و دارو؛ جلسه بررسی و همفکری مشکلات تأمین دارو و تجهیزات مصرفی بیمارستانی امام خمینی (ره)، 11 مهر 97 با حضور دکتر منان حاجی محمودی معاون غذا و دارو دانشگاه، دکتر روئینی، رئیس داروخانه های بیمارستانی دانشگاه و دکتر صادق نیت رئیس مجتمع بیمارستان امام خمینی (ره) و مدیران و کارشناسان مجتمع بیمارستانی امام خمینب (ره) در سالن آمفی تئاتر مجتمع بیمارستانی برگزار شد.
 در این جلسه  معاون غذا و دارو دانشگاه به ضرورت اعلام سریع کمبودهای دارو و تجهیزات بیمارستان ها تأکید کرد.
دکتر حاجی محمودی افزود: بسیاری از کمبودهای موجود کشوری است و علی رغم تلاش جهت تأمین کمبودها، رفع نیاز وابسته به سیاست های کشوری می باشد؛ در این بین همکاری مؤثر اعضای هیئت علمی و کادر درمانی بیمارستان ها در حذف موارد غیرضروری و استفاده از ظرفیت دستور العمل استریل مجدد می تواند به چابکسازی در تهیه دارو و تجهیزات ضروری کمک کند.
در ادامه دکتر روئینی به ضرورت تسویه حساب و تسریع پرداخت های بیمارستانی به مجموعه داروخانه ها اشاره نمود و افزود: تعامل مدیران مجموعه داروخانه ها و بیمارستان کمای السابق می تواند در حل مشکلات مؤثر باشد.
در ادامه دکتر صادق نیت ضمن تشکر و قدردانی از همکاری های موجود به ضرورت پیگیری موضوع از مقامات ذی صلاح مانند هیأت امنای ارزی تأکید نمود و مقرر شد جلسه ای در این خصوص برگزار شود و مشکلات با جزئیات پیگیری شود.
توضیح اینکه مقرر شد برخی از مشکلات تأمین تجهیزات پزشکی مصرفی از طریق اداره کل تجهیزات پزشکی پیگیری شده؛ تا مرتفع شود.

انتهای پیام / *
کلید واژه ها
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد