کد خبر: ٨٠٦٨٦/ ٠٨:١٢ - چهارشنبه ١٨ مهر ١٣٩٧/ تعداد بازدید: 1374
چاپ
ارسال به دوست
معاونت غذا و دارو, گروه خبری RSS
هماهنگی برگزاری دوره‌های آموزش مجازی در حوزه تجهیزات پزشکی معاونت غذا و دارو
جلسه‌ای باهدف دوره‌های مجازی تجهیزات پزشکی با گروه‌های هدف دانشجویان و کارکنان بیمارستان‌ها برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی معاونت غذا و دارو جلسه‌ای باهدف برگزاری دوره‌های آموزش مجازی تجهیزات پزشکی مصرفی با گروه‌های هدف دانشجویان و کارشناسان فعال در حوزه تجهیزات پزشکی بیمارستان‌ها  17 مهر 97 در محل دفتر معاونت با حضور دکتر منان حاجی محمودی معاون غذا و دارو، دکتر حاج قاسمی مرکز قلب، دکتر گل بخش بیمارستان سینا، دکتر قاسمی بیمارستان فارابی، دکتر خان محمدی بیمارستان ضیائیان و کارشناسان دانشکده مجازی و معاونت برگزار شد.
دکتر حاجی محمودی در ابتدای جلسه در خصوص بحث مهم آموزش مجازی گفت: تجهیزات پزشکی نقش حیاتی در مراقبت‌های بهداشتی ایفا می‌کند؛ بااین‌حال، زمانی که به‌درستی وسایل پزشکی تامین، نگهداری و استفاده نشود، می‌توانند موجب خسارت قابل توجه به بیمار و یا افزایش هزینه ها شود.
دکتر حاجی محمودی گفت: با توجه به دغدغه که در کل کشور در خصوص آموزش مجازی تجهیزات و ملزومات پزشکی وجود دارد؛ لازم دانستیم تا به این موضوع نگاه علمی و تخصصی‌تری داشته باشیم.
در این جلسه مقر شد در اولویت اول هرکدام از مدعوین برنامه‌های آموزشی خود را در تخصص های وسایل پزشکی ارتوپدی، قلب و عروق، چشم و مصرف عمومی در اختیار دانشکده مجازی قرار داده تا نسبت به ساخت فایل آموزش مجازی تجهیزات مصرفی پزشکی اقدام شود.
در پایان مهندس معصومه حیدری کارشناس تجهیزات پزشکی معاونت غذا و دارو به‌عنوان رابط بین دانشکده مجازی و معاونت غذا و دارو معرفی شد.

 

انتهای پیام / *
کلید واژه ها
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد

#