کد خبر: ٨٠٨٤٨/ ١٣:٠٠ - يکشنبه ٢٢ مهر ١٣٩٧/ تعداد بازدید: 1577
چاپ
ارسال به دوست
معاونت دانشجویی, گروه خبری RSS
به مناسبت هفته تربیت بدنی؛
برنامه کاروان نشاط و سلامت دانشجویان دختر دانشگاه برگزار شد
مديريت تربیت‌بدنی، کوه پیمایی یک روزه تفریحی- ورزشی به مناسبت هفته تربیت بدنی را با عنوان کاروان نشاط و سلامت، ویژه دانشجویان دختر دانشگاه علوم پزشکی تهران برگزار کرد.

گالری عکس
به گزارش روابط عمومی معاونت دانشجویی و فرهنگی، انجمن کوهنوردی مدیریت تربیت بدنی دانشگاه با هدف افزایش نشاط و تحرک در بین دانشجویان، کوه پیمایی یک روزه را با عنوان کاروان نشاط و سلامت در منطقه فشم (دره و آبشار ایگل) و بصورت اختصاصی ویژه دانشجویان دختر دانشگاه برگزار کرد.
در این کوه پیمایی که روز پنجشنبه 19 مهر 97 از ساعت 7 صبح تا 15 و با حضور پرشور دختران ورزشکار برگزار شد، 40 نفر از دانشجویان شرکت کردند.
در حاشیه این برنامه که با شعار تندرستی و غلبه بر دیابت برگزار شد، فعالیت های متنوع ورزشی از جمله پیاده روی، انجام مسابقه پرتاب حلقه و انجام مسابقه بالا رفتن سریع از تپه انجام شد که به نفرات برتر نیز جوایزی اهدا خواهد شد.
مدیریت تربیت بدنی دانشگاه علوم پزشکی تهران در نظر دارد به مناسبت های مختلف، کاروان های نشاط و سلامت را در بخش های دانشجویی، کارمندی و خانوادگی در طول سال برگزار کند.

انتهای پیام / *
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد