کد خبر: ٨٠٨٦٠/ ١٤:٢٩ - يکشنبه ٢٢ مهر ١٣٩٧/ تعداد بازدید: 1938
چاپ
ارسال به دوست
معاونت فرهنگی, گروه خبری RSS
برپایی پایگاه مشاوره رایگان سلامت روان در ایستگاه متروی تئاترشهر
به مناسبت فرارسیدن هفته سلامت روان و به همت معاونت اجتماعی دانشگاه و مرکز بهداشت جنوب تهران، پایگاه مشاوره و اطلاع رسانی در ایستگاه متروی تئاتر شهر برپا شد.

گالری تصاویر
به گزارش روابط عمومی معاونت اجتماعی دانشگاه، به مناسبت فرارسیدن هفته سلامت روان 18 تا 24 مهر97 با شعار «سلامت روان جوانان و نوجوانان، جهان در حال تغییر» پایگاهی به منظور ارائه خدمات مشاوره و اطلاع رسانی در زمینه سلامت روان در ایستگاه متروی تئاترشهر برپا شده است.
در این پایگاه که به همت معاونت اجتماعی فرهنگی دانشگاه و با همکاری معاونت بهداشت دانشگاه و معاونت فرهنگی اجتماعی شرکت بهره­ برداری راه آهن شهری تهران برپا شده، کارشناسان سلامت روان از مرکز بهداشت جنوب تهران، به ارائه خدمات آموزشی، اطلاع رسانی و مشاوره به مسافران مترو در زمینه سلامت روان نوجوانان و جوانان پرداخته و مراکز خدمات جامع سلامت را به عنوان مراکزی برای دریافت خدمات مشاوره روانشناسی، به مراجعین معرفی می کنند.
توزیع کتابچه و بروشورهای آموزشی، برگزاری مسابقه ویژه نوجوانان و جوانان، معرفی برنامه سفیران سلامت جوان و اندازه گیری رایگان قندخون و فشارخون از دیگر برنامه های دانشگاه در مترو خواهد بود که با همکاری کارشناسان واحدهای آموزش و ارتقای سلامت و سلامت روان مرکز بهداشت جنوب تهران و تعدادی از مراقبان سلامت، در هفته سلامت روان اجرا خواهد شد.
این پایگاه روزهای یکشنبه و دوشنبه، 22 و 23 مهرماه 97 در ایستگاه متروی تئاتر شهر فعال بوده و به صورت رایگان، خدمات مشاوره روانشناسی و غربالگری را به شهروندان ارائه خواهد کرد. در اولین روز برپایی این پایگاه، دکتر حسن برکتی قائم مقام معاون اجتماعی دانشگاه و جمعی از کارشناسان معاونت اجتماعی فرهنگی از فعالیتهای پایگاه بازدید کردند.
خبرنگار: نیکو سرشت
عکاس: حسین میری

انتهای پیام / *
کلید واژه ها
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد

#