کد خبر: ٨٠٩٥٠/ ١٤:٢٥ - سه شنبه ٢٤ مهر ١٣٩٧/ تعداد بازدید: 1436
چاپ
ارسال به دوست
معاونت غذا و دارو
برپایی غرفه کمپین اصالت در همایش روز جهانی غذا در بیمارستان شریعتی به همت معاونت غذا و داروي دانشگاه
غرفه کمپین اصالت باهدف آشنایی و تبلیغ برچسب کنترل اصالت کالا با حضور کارشناسان معاونت غذا و دارو در بیمارستان شریعتی برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ایفدانا به نقل از روابط عمومی معاونت غذا و دارو، برپایی غرفه کمپین اصالت در همایش روز جهانی غذا توسط معاونت غذا و دارو روز دوشنبه 24 مهرماه 97 هم‌زمان با روز جهانی غذا در محل درمانگاه دیابت و قلب بیمارستان شریعتی به همت اداره نظارت بر مواد غذایی، آرایشی بهداشتی  این معاونت برپا شد. در این غرفه پمفلت، مطالب آموزشی تهیه‌شده توسط معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی تهران ارائه شد و کارشناسان این معاونت با نصب برنوشته و پوستر، آموزش چهره به چهره و توزیع پمفلتهای آموزشی در راستای مبارزه با قاچاق کالاهای سلامت‌محور وارداتی (راهنمای برچسب اصالت دارو و لوازم‌آرایشی و بهداشتی وارداتی) و حمایت از تولید ملی و ارجحیت انتخاب محصولات سلامت‌محور ایرانی آموزش‌هایی را به مراجعه‌کنندگان ارائه نمودند و در خصوص روش‌های بررسی اصالت فراورده‌ها،  به بازدیدکنندگان توضیحاتی ارائه شد.
در این غرفه  مهندس زهرا امینی فر و مهندس فائزه نوین با اهداف ملی هفته گرامیداشت روز جهانی غذا در خصوص کاهش مصرف قند، نمک، چربی، نشانگرهای رنگی تغذیه‌ای، برچسب اصالت، مبارزه با قاچاق کالا، ترویج و معرفی نشان ایمنی و سلامت، حمایت از کالای ایرانی به مراجعه‌کنندگان توضیحاتی را دادند.
 

 

انتهای پیام / *
کلید واژه ها
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد

#