کد خبر: ٨١٦٥٢/ ١٤:٠٠ - دوشنبه ١٤ آبان ١٣٩٧/ تعداد بازدید: 2143
چاپ
ارسال به دوست
مدیریت امور مالی, گروه خبری RSS
دکتر بیگلر نگاه تحول گرا به نیروی انسانی را عامل ارتقای دانشگاه دانست
با حضور معاون توسعه دانشگاه جلسه ارزیابی اولیه برای گرفتن جایزه تعالی منابع انسانی برگزار شد
جلسه ارزیابی اولیه برای گرفتن جایزه تعالی منابع انسانی در راستای بررسی 'معیار 1 رهبری تعالی منابع انسانی' برگزار شد.

در این جلسه که با حضور مدیران ارشد دانشگاه 14 آبان ماه 97 در سالن شورای معاونت توسعه تشکیل شد؛ دکتر محمود بیگلر معاون توسعه مدیریت و برنامه ریزی منابع دانشگاه با اشاره به اینکه برای نخستین بار است که دانشگاه علوم پزشکی تهران برای اخذ جایزه تعالی منابع انسانی شرکت می کند؛ اظهار داشت: حضور در این جشنواره دانشگاه را با استانداردهای ملی و بین المللی نزدیک تر خواهد کرد به گونه ای که این امر عامل ارتقای فرآیندها در سازمان می شود.
وی ارتقای رضایت مندی نیروی انسانی را ضروری خواند و افزود: سعی داریم همگام با دستورالعمل ها و آئین نامه های موجود در راستای تقویت نیروی انسانی گام های استواری برداریم چرا که این امر می تواند در پیشبرد اهداف دانشگاه نقش بسزایی داشته باشد.
دکتر بیگلر یادآور شد: اگر نگاه تحول گرا در سازمان وجود داشته باشد مطمئناً می توانیم در سطح ملی و بین المللی به عنوان الگوی خوبی مطرح باشیم.
معاون توسعه مدیریت و برنامه ریزی منابع دانشگاه خاطرنشان کرد: حضور فعال دانشگاه در اخذ جایزه تعالی منابع انسانی فرصت مغتنمی است که موانع و مشکلات پیش روی را بررسی و استخراج و آن را تبدیل به یک فرصت کنیم.
در ادامه دکتر علیرضا نمازی، مدیر توسعه سازمان و سرمایه انسانی دانشگاه نیز در خصوص شبکه رهبری دانشگاه علوم پزشکی تهران، ارزش های سازمانی دانشگاه و نقش الگو بودن رهبران، روش های آگاه سازی منابع انسانی از استراتژی های سازمان و منابع انسانی، رویکرد دانشگاه در توسعه فرهنگ، نظام برنامه ریزی در دانشگاه و مباحث پیرامون این موضوع به ارائه مطالب مبسوطی پرداخت و گفت: تفاوت دانشکاه علوم پزشکی تهران با بقیه دانشگاه ها این است که ما حرفه گرا هستیم، رویکرد ما به نیروی انسانی این است که با تمام توان از آن ها در زمینه های مختلف بهینه، کارامد و به صورت گروهی بهره می گیریم.
وی عملکرد دانشگاه علوم پزشکی تهران را در سطح منطقه پیشرو عنوان کرد و افزود: در تمامی فرآیندها خود را مورد سنجش قرار می دهیم چرا که اعتقاد داریم این امر می تواند ما را به چشم انداز و اهداف سازمان نزدیک تر کند.   
توضیح اینکه؛ ارزیابی اولیه و ارزیابی نهایی تعالی منابع انسانی توسط ارزیابان انجمن مدیریت منابع انسانی ایران صورت می گیرد در ضمن در این جلسه دکتر علیرضا پارساپور مدیر دفتر ریاست و روابط عمومی دانشگاه ، دکتر محمد کارگر شورکی مشاورتیم تعالی منابع انسانی، دکتر همتی مدیر اجرایی مرکز تحقیق و توسعه سیاست های دانشگاه، دکتر حسین درگاهی معاون آموزشی مرکز آموزش ضمن خدمت کارکنان نظام سلامت، دکتر مخترع مدیر بیمارستان رازی، دکتر رحمانی مدیر بیمارستان شریعتی ، دکتر حسن پور مدیر امور عمومی معاونت تحقیقات و فناوری، دکتر سعیدپور مشاور معاون درمان دانشگاه حضور داشتند و در خصوص مطالب مطرح شده بحث و تبادل نظر کردند.
خبرنگار: الهام علی

انتهای پیام / *
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
کاربر مهمان
1397/08/21 11:9
0
0
با سلام احترام چرا وقتی انتقاد هست پیام را نمی زارید ولی تشکر هست فوری میزارید

با سلام و تشکر از بازخوردتان تلاش ما این است تا در فعال سازی بازخوردهای کاربران اصول ده گانه اعلام شده را مد نظر قرار دهیم. در عین حال اگر مورد خاصی را مد نظر دارید می توانید مجددا ارسال تا مجددا بررسی شود. ده اصل طلايي كه انتظار مي‌رود همه مخاطبان در هنگام درج نظراتشان ذيل اخبار و گزارش‌ها به آن‌ها پايبند باشند. • اصل اول خارج از موضوع نه! : ضرورت ارتباط موضوعي نظرات و ديدگاه‌ها با متن خبر يا گزارش • اصل دوم احترام: احترام به عقايد و نظرات ديگران و ممنوعيت انعكاس نوشته‌هاي توهين‌آميز و تهديدآميز • اصل سوم صداقت: ممنوعيت دروغ‌پراكني، اتهام زني و تسويه حساب شخصي و سياسي در قالب نظرات و ديدگاه‌ها • اصل چهارم هر ديدگاه يك انعكاس: در حد امكان اجازه نخواهيم داد تا يك نظر توسط يك كاربر با ادبيات متفاوت و به دفعات در سايت ما منعكس شود. ضمنا امضاي جمعي يا گروهي از ... ذيل نظرات فعال نمي شود. • اصل پنجم تبليغات ممنوع: هر مطلبي كه حاوي تبليغات براي شاغلين حرف مختلف، مؤسسات يا سازمان‌هاي تجاري باشند حذف خواهند شد. • اصل ششم ضرورت رعايت موازين: هر مطلبي كه بر خلاف موازين شرعي، اخلاقي و قوانين و مقررات حاكم بر كشور باشد حذف مي‌شود. • اصل هفتم پرهيز از نقض حريم خصوصي افراد: درج هر مطلبي كه به نوعي ورود به حريم خصوصي و برملاسازي اطلاعات شخصي افراد محسوب شود ممنوع است. • اصل هشتم جدال ممنوع: استقبال از نقد و بحث‌هاي سازنده و متمركز ضمن ممنوعيت سوءاستفاده غيرمسئولانه از فضاي ايجادشده براي جدل غيرانديشمندانه با ساير نظردهندگان و اصرار بيش از حد بر نظر گذشته علي‌رغم توضيحات ارائه‌شده از سوي مقام مورد نقد • اصل نهم شفافيت و احتياط در نوشتار: از آنجا كه متن قدرت بيان را در انتقال مفاهيم ندارد وضوح نوشتار براي پيشگيري از سوءتفاهم‌ها و برداشت‌هاي نامناسب خوانندگان ضروري است. • اصل دهم ضرورت هشياري: نظرات شما به مدت طولاني در دسترس مراجعين است لذا قبل از اينكه بر روي دكمه ارسال كليك كنيد فكر كنيد. جان كلام: اين فضا متعلق به ماست و گفت‌وگوهايي مطرح‌شده متعلق به همه است. مي‌خواهيم كه اين فضا مكاني براي تبادل فكر و نظر باشد و از نظر دهندگان و مخاطبان انتظار داريم ما را از كاستي‌ها و مشكلاتي كه ممكن است به وجود بيايند آگاه كرده و به ما كمك كنند بحث‌ها جذاب و انديشمندانه باقي بمانند.


کاربر مهمان
1397/08/18 19:44
0
0
عالی.خدا قوت
کاربر مهمان
1397/08/15 18:31
0
0
خدا قوت تشکر از اطلاع رسانی شما همکاران پرتوان روابط عمومی دانشگاه
کاربر مهمان
1397/08/15 13:55
0
0
مرسی از خبر کامل و حضور روابط عمومی دانشگاه
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد

#