کد خبر: ٨١٧١١/ ١٢:٥٧ - سه شنبه ١٥ آبان ١٣٩٧/ تعداد بازدید: 603
چاپ
ارسال به دوست
دانشکده پزشکی, گروه خبری RSS
كارگاه آشنایی با توانمندی های لازم برای طبابت برگزار شد
به همت دفتر توسعه آموزش دانشکده پزشکی، کارگاه آشنایی با توانمندی های لازم برای طبابت در کلاس یادگیری فعال دانشکده پزشکی (تالار قریب) برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دانشکده پزشکی، كارگاه  آشنایی با توانمندی های لازم برای طبابت، در ادامه برگزاري برنامه‌هاي دوره گذر از دبيرستان به دانشگاه، در روز دوشنبه 14 آبان ماه ساعت 8 تا 12 براي دانشجويان جديدالورود دانشكده پزشكي گروه الف ورودی 97 در تالار قریب برگزار شد.
طبق اعلام دفتر توسعه آموزش دانشکده پزشکی هدف از برگزاري اين كارگاه نشان دادن اهميت کسب توانمندی های مورد انتظار دوره پزشکی عمومی در طی دوران تحصیل در دانشگاه است. اين كارگاه در قالب کارگروهی کوچک و با استفاده از فیلم به صورت مشترك در گروه های کوچک یادگیری اجرا گرديد. تعدادی از دانشجويان آموزش ديده سال بالاتر در نقش تسهيل‌گر در اين كارگاه حضور داشتند كه هدايت گروه را برعهده گرفتند.
وجه تمایز این کارگاه برگزاری آن در تالار قریب دانشکده پزشکی بود که به منظور برگزاری جلسات یادگیری فعال، یادگیری مشارکتی و تعامل تجهیز شده است. فضای تالار قریب در دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی تهران با هدف ایجاد شرایط یادگیری فعال و مشارکتی بهسازی شد و در این مسیر تلاش های بسیاری برای ایجاد فضایی استاندارد برای یادگیری، محیطی محرک خلاقیت، مشارکت و تعامل انجام شد، تا بتوان فضای کلاس های دانشکده پزشکی را به نحوی که با فضاهای یادگیری مطرح شده در سطح بین المللی قابل مثال زدن باشد، بهسازی کرد.
مدرسان این کارگاه دكتر سعیدرضا مهرپور و دکتر محبوبه مافی نژاد و دانشجويان تسهیلگر عاطفه واحدی، یسنا رستم آبادی، آفرین حق پرست، فاطمه ولی زاده و امیر حسین صفوی بودند.
انتهای پیام / *
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد

#