کد خبر: ٨٣٨٣١/ ١٣:٥٩ - سه شنبه ١٨ دی ١٣٩٧/ تعداد بازدید: 207
چاپ
ارسال به دوست
معاونت غذا و دارو, گروه خبری RSS
با حضور معاون غذا و دارو دانشگاه، جلسه بررسی شاخص‌های حوزه دارو و تجهیزات پزشکی سامانه هوش تجاری دانشگاه برگزار شد
جلسه بررسی شاخص‌های حوزه دارو و تجهیزات پزشکی سامانه هوش تجاری دانشگاه به منظور استخراج نیازمندی حوزه معاونت غذا و دارو برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی معاونت غذا و دارو؛ جلسه بررسی شاخص‌های حوزه دارو و تجهیزات پزشکی سامانه هوش تجاری دانشگاه با حضور دکتر منان حاجی محمودی معاون غذا و دارو دانشگاه، دکتر کارگر مسئول واحد تحقیق و توسعه معاونت غذا و دارو، مهندس غفوری رئیس اداره تجهیزات و ملزومات پزشکی معاونت غذا و دارو، مهندس کوروش محسنی معاون مدیریت آمار و فناوری اطلاعات دانشگاه و کارشناسان شرکت پیمانکار دانشگاه روز دوشنبه 17 دی 97 در محل دفتر معاون غذا و دارو برگزار شد.
مهندس کوروش محسنی معاون مدیریت آمار و فناوری اطلاعات دانشگاه در خصوص هدف از برگزاری این جلسه گفت: با توجه به اینکه قرار است در دانشگاه یک داشبورد و انبار داده طراحی شود، هدف از برگزاری این جلسه استخراج نیازمندی حوزه معاونت غذا و دارو در داشبورد مذکور است؛ در این جلسه از حضور مدیران و کارشناسان این معاونت استفاده شده تا شاخص های مهم و کاربردی مورد نیاز مدیران و معاونین دانشگاه تهیه و ارائه شود. این شاخص ها در حوزه دارو، تجهیزات پزشکی و درآمد هزینه هتلینگ بیمارستان به تفکیک ارائه می شود که دارای فیلترهای بیمار، بیمارستان، سال و ... هستند.
در این جلسه داشبورد اولیه طراحی شده توسط شرکت پیمانکار دانشگاه به معاون و مدیران معاونت غذا و دارو  ارائه و  توضیحات لازم در مورد هر نمودار و قابلیت های فیلتر کردن داده شد.
همچنین همه اطلاعات داشبورد و انبار داده از سیستم HIS بیمارستان های دانشگاه بصورت مستقیم اخذ شده و پس از پاکسازی (BTL) اطلاعات ذخیره می شود.
دکتر منان حاجی محمودی معاون غذا و دارو به بیان شاخص ها، فیلترها و قابلیت های مورد نیاز این معاونت پرداخت. که در این خصوص کارشناسان شرکت پیمانکار دانشگاه در مورد شاخص های درخواستی، فیلترها و قابلیت های مورد نیاز معاونت به بحث و تبادل نظر پرداختند.
در پایان شاخص های مورد نیاز معاونت مشخص و مقرر شد شاخص های دارو، تجهیزات پزشکی و درآمد هزینه هتلینگ بیمارستان براساس فیلتر ها و قابلیت  های مورد نیاز معاونت طراحی شود. 

 

انتهای پیام / *
کلید واژه ها
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد