کد خبر: ٨٣٨٣٥/ ١٤:٤٣ - سه شنبه ١٨ دی ١٣٩٧/ تعداد بازدید: 231
چاپ
ارسال به دوست
معاونت بهداشت, گروه خبری RSS
برگزاری کمیته مشترک موضوعات سلامت در ندامتگاه‌ها و ساماندهی ارائه خدمات در اقامتگاه‌های موقت و حاشیه نشین با حضور معاون بهداشت
معاون بهداشت، بر ساماندهی وضعیت بهداشت سکونتگا‌ه‌‌ها بویژه مسائل بهداشت محیط تاکید و اشاره کرد گزارش کاملی از وضعیت موجود مناطق مذکور با همکاری دانشگاه شهید بهشتی تهیه و در کارگروه سلامت و امنیت غذایی استان طرح شود.

گالری عکس
به گزارش روابط عمومی معاونت بهداشت، جلسه کمیته مشترک موضوعات سلامت در ندامتگاه‌ها و ساماندهی ارایه خدمات در اقامتگاه‌های موقت و حاشیه نشین حوزه بهداشت روز دوشنبه 17 دی 1397 با حضور دکتر علی رضا دلاوری معاون بهداشت، دکتر سعید تاملی معاون فنی و قائم مقام معاون بهداشت، دکتر کاظم رهنما معاون اجرایی، دکتر عباس وثوق  مدیران شبکه بهداشت و درمان ری، اسلامشهر، ریاست مرکز بهداشت جنوب، و جمعی از مدیران گروه و کارشناسان مسئول واحدهای ستادی معاونت و شبکه‌های تحت پوشش برگزار شد.
ابتدا توسط مسئولان برنامه گزارشی از اقدامات انجام شده در راستای اهداف کمیته و پیگیری مصوبات جلسات قبل ارایه شد و در ادامه دکتر دلاوری بر ساماندهی وضعیت بهداشت سکونتگاه‌ها به ویژه مسائل بهداشت محیط تاکید کرد: گزارش کاملی از وضعیت موجود مناطق یادشده با همکاری دانشگاه شهید بهشتی تهیه و در کارگروه سلامت و امنیت غذایی استان طرح شود.
دکتر تاملی نیز تشکیل کمیته‌های درون بخشی و بین بخشی با حضور شرکای برنامه و جلب مشارکت خیرین و سازمان‌های مردم نهاد را بعنوان راهکار مهم بیان کرد.
در خصوص مسائل سلامت در ندامتگاه‌ها مقرر شد که دکتر نیک فرجام مدیر گروه بیماری‌های واگیر معاونت بهداشت در جلسه ای که با حضور خیرین انجام می شود شرکت کرده و مسائل مرتبط طرح و حمایت طلبی انجام شود.
خبرنگار و عکاس : اسماعیل استاجی

انتهای پیام / *
کلید واژه ها
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد