کد خبر: ٨٥٧٠٣/ ١٢:١٨ - يکشنبه ١٩ اسفند ١٣٩٧/ تعداد بازدید: 388
چاپ
ارسال به دوست
مركز رشد استعدادهاي درخشان, گروه خبری RSS
آخرین جلسه شورای مرکزی مرکز پژوهش های علمی دانشجویان در سال 97 برگزار شد
در هشتمین جلسه شورای مرکزی مرکز پژوهش های علمی دانشجویان، دبیران هر واحد گزارشی از عملکرد خود ارایه کردند.

به گزارش روابط عمومی مرکز پژوهش های علمی دانشجویان، هشتمین و آخرین جلسه شورای مرکزی در سال 97 با حضور دکتر پروین پاسالار، سرپرست مرکز پژوهش های علمی دانشجویان، مهدیس مروتی، دبیر کل مرکز و همچنین دبیران واحدهای مرکز و اعضای شورای مرکزی، چهارشنبه 15 اسفند ماه برگزار شد.
در ابتدای جلسه یگانه سعیدی راد، معاون فرهنگ و هنر از فعالیت خود را در چند ماه گذشته گزارشی داد که از جمله مهم ترین آنها برگزاری جشن شب یلدا، جلسه با افراد موفق دانشگاه در حوزه فره و هنر و فراخوان برای تکمیل تیم این معاونت بود.
بخش بعدی جلسه، ارایه گزارش دبیران واحد ها بود، که ابتدا آرزو معصومی، دبیر واحد توانبخشی به فعالیت های این واحد از جمله فراخوان برای جذب اعضا و برگزاری کارگاه های آموزشی اشاره کرد، سپس حدیث مظفری، دبیر واحد تغذیه از برگزاری انتخابات در آذر ماه و جذب کادر 20 نفره برای این واحد، جلسه با معاونت پژوهشی دانشکده و همچنین برگزاری کارگاه های پژوهشی مختلف خبر داد.
در ادامه مائده معصومی پور، دبیر واحد پیراپزشکی گزارشی از فعالیت های پژوهشی، آموزشی، فرهنگی و بین المللی ارایه داد که از این فعالیت ها میتوان به  برگزاری 85 ساعت کارگاه آموزشی و پژوهشی اشاره کرد که دبیر واحد دو هدف تداوم در برگزاری کارگاه های آموزشی و ارایه چند طرح پژوهشی را از اهداف پیش روی این واحد خواند.
سپس امیر رضا باقانی، دبیر واحد دندان پزشکی از فعالیت های این واحد در سه هفته گذشته به برگزاری کارگاه های پژوهشی فشرده در یک هفته، برگزاری کارگاه study skill  و شرکت در کنگره دهان و دندان اشاره کرد.
در ادامه سپیده صادقی، دبیر واحد پرستاری و مامایی، گزارشی از فعالیت های پربار این واحد داد، این فعالیت ها شامل برگزاری کارگاه های پژوهشی تابستانه، پاییزه و بهاره، چاپ چهار مقاله در مجله های معتبر، ثبت سه اختراع، کسب رتبه اول تا سوم در استات اپ ویکند قائمشهر، ترجمه دو کتاب، برگزاری کارگاه های مختلف آموزشی و پژوهشی، برگزاری کلاس های آموزش زبان آلمانی و اسپانیایی و چاپ نشریه علمی پژوهشی فرهنگی پونز و... بود.
ارایه گزارش  عملکرد توسط هومن ابراهیمی، دبیر واحد پزشکی و محمد حسین نیکزاد، دبیر واحد داروسازی نیز آخرین بخش این جلسه بود.
خبرنگار: مریم حیدری
 
انتهای پیام / *
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد