کد خبر: ٨٦٣٧٦/ ١٧:٠٥ - چهارشنبه ٢١ فروردين ١٣٩٨/ تعداد بازدید: 290
چاپ
ارسال به دوست
معاونت دانشجویی, گروه خبری RSS
جلسه بررسی پیمایش ملی سرمایه فرهنگی دانشجویان برگزار شد
معاونت فرهنگی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در راستای اهداف و مأموریت های خود در خصوص افزایش سرمایه فرهنگی دانشجویان در طول دوران تحصیل، مبادرت به سنجش آن در دانشگاه های علوم پزشکی کشور کرده است.

به گزارش روابط عمومی معاونت دانشجویی فرهنگی، جلسه بررسی و هماهنگی پیمایش ملی سرمایه فرهنگی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی تهران با حضور دکتر حلب چی معاون دانشجویی فرهنگی، دکتر نوروزی مدیر هنری و فوق برنامه، رستم بخش مسئول واحد تحقیق و توسعه و سایر کارشناسان، روز چهارشنبه 21 فروردین 98 از ساعت 9 تا 10:30 در دفتر معاونت دانشجویی فرهنگی دانشگاه برگزار و در خصوص آماده سازی و مقدمات برگزاری پیمایش بحث و تبادل نظر شد.
یکی از تصمیمات اتخاذ شده در این جلسه، دعوت از معاونان و کارشناسان دانشجویی فرهنگی دانشکده ها بمنظور هماهنگی برای هرچه بهتر برگزار شده این پیمایش است و همچنین اطلاع رسانی گسترده در سایت و شبکه های مجازی در دستور کار قرار گرفت.
توضیح اینکه، سرمایه فرهنگی شامل انباشت ارزش ها و نمودهای فرهنگی و هنری ارزشمند، صلاحیت های تحصیلی و آموزشی و تمایلات و عادت های دیرینی است که در فرآیند جامعه پذیری و تعلیم و تربیت حاصل می شود.

 

انتهای پیام / *
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد

#