کد خبر: ٨٦٣٩٠/ ٠٨:٤٦ - شنبه ٢٤ فروردين ١٣٩٨/ تعداد بازدید: 644
چاپ
ارسال به دوست
معاونت درمان, گروه خبری RSS
گزارش دومین روز حضور تیم اعزامی پرستاری دانشگاه در مناطق سیل زده استان خوزستان
اعضای تیم پرستاری دانشگاه در دومین روز اعزام به استان خوزستان در بیمارستان صحرایی واقع در محله حمیدیه مستقر شدند.

گالری عکس
عظیمی سرپرست تیم اعزامی روز جمعه 23 فروردین 98، در گزارشی در خصوص اتفاقات و اقدامات تیم در روز دوم اعزام به مناطق سیل زده استان خوزستان گفت: ما در روز دوم اعزام در بیمارستان صحرایی واقع درپادگان جوادالائمه درحمیدیه مستقر شدیم و بچه ها در پست های غیر تخصصی مثل تزریقات و پانسمان اقدام به ارائه خدمات پرستاری به مراجعین شدند. 
تعدادی از اعضای تیم روز پنج شنبه 22 فروردین 98 برای بازدید و امدادرسانی به روستاهای اطراف و محله کوت سید نعیم رفتند. متاسفانه وضعیت مردم این منطقه مساعد نبود، بچه ها چند ساعتی را در خانه بهداشت منطقه مستقر و به مردم خدمات پرستاری مورد نیاز را ارائه کردند. سعی ما بر این است که اتاق عمل این بیمارستان صحرایی را هم راه اندازی کنیم و کمی تجهیزات از دانشگاه علوم پزشکی اهواز هم تحویل گرفتیم ولی کاستی هایی هست که اگر تکمیل شود آمادگی راه اندازی اتاق عمل را داریم و می توانیم برخی از اعمال جراحی محدود را انجام دهیم. برای بچه ها به صورت گردشی شیفت گذاشتیم.
وی همچنین در خصوص شرایط جوی منطقه افزود: شب 22 فروردین باد و طوفان شدیدی با سرعت 75 کیلومتر در ساعت شروع به وزیدن کرد که موجب بلند شدن یک چادر و آسیب جزئی تعدادی از بخش ها شد. خوشبختانه با رسیدگی بهنگام لک و ساکی مسئولان مرکز به سرعت برطرف شد.
عظیمی گفت: همچنین، صبح 23 فروردین، بارندگی به صورت رگبار شدید باعث ایجاد نگرانی در میان مردم و کارکنان شد، که شکر خدا به خیر گذشت.
خبرنگار: نجمه باهو


انتهای پیام / *
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد

#