کد خبر: ٨٦٥١٧/ ١٤:١٩ - دوشنبه ٢٦ فروردين ١٣٩٨/ تعداد بازدید: 550
چاپ
ارسال به دوست
معاونت بهداشت, گروه خبری RSS
برگزاری جلسه پویش دانشگاه علوم پزشکی تهران برای حمایت از سیل زدگان در معاونت بهداشت
قائم‌مقام و معاون فنی معاونت بهداشت، تمهیدات لازم را برای مقابله با بحران با تشکیل تیم‌های واکنش سریع و آموزش‌های ضروری برای اعضای انتخاب‌شده را یادآور شد.

گالری تصاویر

به گزارش روابط عمومی معاونت بهداشت، این جلسه روز یکشنبه ۲۵ فروردین ۹۸ با حضور دکتر سعید تأملی قائم‌مقام و معاون فنی معاونت بهداشت، مدیران ستادی معاونت، مدیران و کارشناسان شبکه‌های اسلامشهر، شهرری و مرکز جنوب تهران در سالن کنفرانس معاونت بهداشت برگزار شد.
دکتر تأملی بابیان اینکه استان تهران به‌عنوان استان معین خوزستان شناخته‌شده، تمهیدات لازم را برای مقابله با بحران با تشکیل تیم‌های واکنش سریع (DMAT) از طرف واحد های ستادی معاونت و شبکه‌های تحت پوشش دانشگاه، و آموزش‌های ضروری را برای اعضای انتخاب‌شده یادآور شد.
دکتر تأملی از مدیران واحد‌های ستادی و شبکه‌ها درخواست کرد، مدیریت تیم ها را برعهده‌گرفته و اعضای تیم را هر چه سریع‌تر به معاونت معرفی کنند و تمام تجهیزات لازم به‌روزرسانی شده و با مدیریت اقتضایی و متمرکز و برگزاری مانور مستمر تیم های انتخابی، کارآمد و دوره‌دیده را برای مقابله با هر نوع بحران در حالت فعال و آماده‌به‌خدمت را در اختیار داشته باشند.
در ادامه دکتر تأملی به نقش مهم برنامه سیب در سیل‌های اخیر در کشور و کاهش چشم‌گیر حوادث ناگوار ازجمله برای مادران باردار که در سامانه سیب ثبت‌شده بودند اشاره کرد، و اجرای این  برنامه‌ها را در جهت پایین آمدن خطرات جانی و غیره در بلایا و ایجاد تیم‌های آموزش‌دیده را برای مقابله با حوادث طبیعی و بلایا بسیار مهم و مؤثر دانست.
خبرنگار و عکاس: اسماعیل استاجی

انتهای پیام / *
کلید واژه ها
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد

#