کد خبر: ٨٦٧٨٣/ ١١:١١ - سه شنبه ٣ ارديبهشت ١٣٩٨/ تعداد بازدید: 449
چاپ
ارسال به دوست
دانشکده مجازی, گروه خبری RSS
مدیر و اعضای مرکز EDC دانشگاه علوم پزشکی البرز از دانشکده مجازی بازدید کردند
دکتر محسن اعرابی مدیر، اعضای هیات علمی و کارشناسان مرکز EDC دانشگاه علوم پزشکی البرز از دانشکده مجازی با هدف توسعه و ارتقا بسته آموزش مجازی سازی وزارت بهداشت دیدن کردند.

گالری عکس
به گزارش روابط عمومی دانشکده مجازی، در این بازدید که 2 اردیبهشت 98 با حضور دکتر محسن اعرابی مدیر، اعضای هیات علمی و کارشناسان مرکز EDC دانشگاه علوم پزشکی البرز از واحدهای مجازی سازی، تولید محتوا، تری کستر و فضاهای آموزشی و پژوهشی دانشکده مجازی انجام شد؛ دکتر مرعشی سرپرست دانشکده مجازی به معرفی ساختار اصلی، خدمات و فعالیتهای دانشکده و چگونگی تعامل با سازمان های بیرونی پرداخت.
این بازدید با هدف توسعه و ارتقای بسته آموزش مجازی سازی وزارت بهداشت برگزار و مقرر شد دانشکده مجازی در راستای توانمند سازی منابع انسانی، مشاوره های تخصصی و ارتقای تجهیزات فنی دانشگاه علوم پزشکی البرز، تجربیات مدیریتی و اجرایی خود را در اختیار این دانشگاه قرار دهد.
دکتر زهره سادات میرمقتدایی، معاون مجازی سازی و دکتر فاطمه حاجی علی عسگری، معاون اداری مالی دانشکده مجازی چگونگی روند تولید محتوا، مباحث مالی و نحوه رایزنی بین دو سازمان را توضیح دادند.
در پایان کارشناسان تخصصی به بحث و تبادل نظر پرداختند و اعضای دانشگاه علوم پزشکی البرز از واحدهای مختلف دانشکده مجازی بازدید کردند.
خبرنگار: سیده کاملیا داودزاده

انتهای پیام / *
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد