کد خبر: ٨٧٥٨٣/ ١٦:١٩ - شنبه ٢١ ارديبهشت ١٣٩٨/ تعداد بازدید: 565
چاپ
ارسال به دوست
معاونت دانشجویی, گروه خبری RSS
پیام تبریک معاون دانشجویی فرهنگی دانشگاه به مناسبت هفته خوابگاه های دانشجویی
معاونت فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت، روزشمار هفته خوابگاه های دانشجویی در سال 98 را با شعار 'خوابگاه دانشجویی، نماد اتحاد ملی در بهار همدلی' اعلام کرد.

به گزارش روابط عمومی معاونت دانشجویی فرهنگی، همه ساله در اردیبهشت ماه به منظور توجه و تمرکز بیشتر به مسایل خوابگاه ها و دانشجویان ساکن آنها و جلب مشارکت حداکثری دانشجویان در تسهیل امور و ارتقای کیفیت زندگی دانشجویی، هفته ای با عنوان 'هفته خوابگاه های دانشجویی' و روزهای آن توسط معاونت دانشجویی فرهنگی وزارت متبوع نامگذاری و برنامه های متعددی برای آن در نظر گرفته می شود.
هفته خوابگاه های دانشجویی دانشگاه های علوم پزشکی سراسر کشور در سال 1398 از روز شنبه 21 اردیبهشت آغاز و تا جمعه 27 اردیبهشت ماه ادامه خواهد داشت.
دکتر فرزین حلب چی معاون دانشجویی فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی تهران هفته خوابگاه های دانشجویی را به تمام دانشجویان ساکن در خوابگاه تبریک گفت و ابراز امیدواری کرد با مشارکت و همراهی دانشجویان و بخصوص پیگیری های شورای صنفی دانشجویان شاهد خوابگاه هایی بانشاط و درخور نام دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی تهران باشیم.
توضیح اینکه، روزهای هفته خوابگاه های دانشجویی در دانشگاه های علوم پزشکی تهران که از 21 اردیبهشت 98 آغاز و تا 27 اردیبهشت ادامه خواهد داشت به ترتیب با عنوان های: «ترویج مهارت زندگی سالم در بین دانشجویان»، «ورزش، سلامتی و نشاط»، «پرورش ابعاد گوناگون دانشجو با مشارکت در فعالیت‌های فرهنگی و اجتماعی»، «تغذیه استاندارد ضامن سلامت دانشجویان»، «شورای صنفی جامع‌ترین نهاد دانشجویی»، «خوابگاه دانشجویی در ماه میهمانی خدا» و «خوابگاه دانشجویی، نماد مشارکت و حضور دانشجویان در پویش بهار همدلی» نامگذاری شده است.

انتهای پیام / *
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد