کد خبر: ٨٧٧٤١/ ١٢:٣٦ - چهارشنبه ٢٥ ارديبهشت ١٣٩٨/ تعداد بازدید: 162
چاپ
ارسال به دوست
شبکه بهداشت و درمان جنوب, گروه خبری RSS
برگزاری جلسه کمیته تخصصی سکونتگاه های غیررسمی (حاشیه نشینی) تهران در مرکز بهداشت جنوب تهران
جلسه کمیته تخصصی سکونتگاه های غیررسمی (حاشیه نشینی) تهران با حضور دانشگاه های علوم پزشکی تهران، ایران، شهید بهشتی و شهرداری و بهزیستی در در مرکز بهداشت جنوب تهران برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی مرکز بهداشت جنوب تهران، پیرو برگزاری جلسه چهارمین کارگروه سلامت و امنیت غذایی شهرستان تهران در اسفند 97 در فرمانداری تهران با موضوع سکونتگاههای غیر رسمی (حاشیه نشینی) تهران و معضلات ناشی از آن، جلسه کمیته تخصصی مراکز بهداشت شهر تهران با حضور نماینده مرکز بهداشت شمال تهران، مرکز بهداشت شمال غرب تهران، مرکز بهداشت غرب تهران، مرکز بهداشت شرق تهران، بهزیستی شهر تهران و بخشداری شهر آفتاب روز سه شنبه 24 اردیبهشت 98 برای بررسی دقیق مشکلات و راهکارهای برنامه و ارسال به کارگروه سلامت وامنیت غذایی شهر تهران در سالن امام رضا مرکز بهداشت جنوب برگزار شد.
در این جلسه ابراهیم بلالی، معاون مرکز بهداشت جنوب در مورد تحقیقات انجام شده در خصوص حاشیه نشینی و آمار آن در کشور مطالبی بیان کرد.
در ادامه آرزو چراغی، کارشناس مسئول واحد بهبود تغذیه و دبیر برنامه در خصوص مشکلات مناطق حاشیه نشین و ارائه راهکارهای مربوطه با همکاری اعضای شرکت کننده در کمیته به جمع بندی مصوبات کمیته برای ارسال به فرمانداری شهر تهران پرداخت.

انتهای پیام / *
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد