کد خبر: ٨٨٥١٤/ ١٢:٤٣ - سه شنبه ٢١ خرداد ١٣٩٨/ تعداد بازدید: 177
چاپ
ارسال به دوست
بیمارستان امام خمینی, گروه خبری RSS, بسیج ملی کنترل فشار خون
جلسه شورای اجرایی طرح ملی کنترل فشار خون بالا در مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره) برگزار شد
جلسه شورای اجرایی بسیج ملی کنترل فشار خوان بالا دوشنبه 20 خرداد ماه 98 در محل معاونت درمان مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره) برگزار شد.

گالری عکس
به گزارش روابط عمومی مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره)، در این نشست که با حضور معاونت های درمان و پشتیبانی، دکتر نجفی از اساتید نفرولوژی و رییس درمانگاه فشار خون، مدیران درمان، امور دانشگاهی و درمانگاه های مجتمع و تنی چند از مسئولان اجرایی دفتر پرستاری، مدیریت فناوری اطلاعات و معاونت درمان برگزار شد در خصوص اجرای طرح ملی کنترل فشارخون بالا تصمیماتی اتخاذ و جهت هماهنگی و اجرا به واحد های ذیربط ارجاع شد.
بر اساس مصوبات این نشست قرار است علاوه بر پایگاه ثابت این طرح که در درمانگاه فشارخون مستقر شده یک پایگاه سیار دیگر نیز جهت استقرار در اماکن پر ازدحام مانند مسجد، پاویون دستیاران و ... آماده فعالیت شود.
توضیح اینکه بسیج ملی کنترل فشارخون بالا از تاریخ 27 اردیبهشت‌ماه 1398 مصادف با روز جهانی کنترل فشارخون باهدف توانمندسازی مردم برای خود مراقبتی درزمینهٔ سلامت، بافرمان وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی در کشور آغازشده و تا 15 تیرماه 98 ادامه خواهد داشت. در این طرح بیش از ۱۰۰ هزار پرستار در یک هزار بیمارستان و ۱۸۰ کلینیک و بیش از یک هزار پایگاه سیار ارائه خدمت می‌کنند.

انتهای پیام / *
کلید واژه ها
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد

#