کد خبر: ٨٨٥٣٠/ ١٥:٣٨ - سه شنبه ٢١ خرداد ١٣٩٨/ تعداد بازدید: 275
چاپ
ارسال به دوست
بیمارستان شریعتی, گروه خبری RSS
دکتر مهرپور درباره مهارت‌های لیدرشیپی به سوپروایزران و سرپرستاران بیمارستان شریعتی آموزش داد
رئیس بیمارستان شریعتی در جلسه‌ای با سوپروایزران و سرپرستاران بیمارستان شریعتی، درباره مهارت لیدرشیپی در سازمان‌ها صحبت کرد.

به گزارش روابط عمومی بیمارستان شریعتی، این جلسه سه‌شنبه 21 خرداد 98 در تالار شهید داستانی بیمارستان شریعتی برگزار شد. در این جلسه دکتر مهرپور یادگیری مهارت لید رشیپی را برای افرادی که در بیمارستان‌ها مسئولیت دارند یک نیاز ضروری دانست و افزود: لیدرشیپی یعنی هنر ارتباط و تأثیرگذاری بر افراد، هنر حل مسئله، مذاکره و تصمیم‌گیری.
رئیس بیمارستان شریعتی با تأکید بر پیچیده بودن کار در سازمان‌هایی مانند بیمارستان، اولین قدم در رهبری موفق را خودشناسی دانست و reflection(بازاندیشی)، بازخورد گرفتن و تجزیه‌وتحلیل اتفاقات گذشته را بخشی از راهکارهای خودشناسی عنوان کرد.
وی در ادامه درباره عوامل مؤثر در مدیریت موفق صحبت کرد و درباره اهميت تربیت کردن افراد دارای مهارت مدیریت و رهبری صحبت كرد.
تفویض اختیار، مدیریت زمان، انواع سبک‌های رهبري و روش‌های حل تعارض از دیگر سرفصل‌های مهم این آموزش‌ها بود. دکتر مهر پوردرپایان این جلسه، موفقیت یک لیدر را شناخت شرایط بیرونی و مهم‌تر از آن خودشناسی دانست.
خبر: فرانک معصومی فرد
عکس: مهدی ولی الهی

 

 

انتهای پیام / *
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد

#