کد خبر: ٨٨٥٥٣/ ١١:٠٧ - چهارشنبه ٢٢ خرداد ١٣٩٨/ تعداد بازدید: 299
چاپ
ارسال به دوست
مركز رشد استعدادهاي درخشان, گروه خبری RSS
نشست دبیران کمیته تحقیقات دانشجویی شبکه همکار تهران برگزار شد
نشست دبیران کمیته تحقیقات دانشجویی شبکه همکار تهران به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی تهران با حضور دکتر علی اکبر حق دوست از بنیانگذاران کمیته تحقیقات دانشجویی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی مرکز پژوهش های علمی دانشجویان، دبیران کمیته های دانشجویی شبکه همکار تهران این ماه میهمان مرکز پژوهش های علمی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی تهران بودند، این نشست صمیمانه با حضور دکتر علی اکبر حق دوست، از بنیانگذاران کمیته تحقیقات و دکتر پاسالار، سرپرست مرکز پژوهش های علمی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی تهران برگزار شد.

در این جلسات روال کار این است که در ابتدا یک موضوع مدیریتی آموزنده توسط یکی از حاضرین ارائه می شود و سپس جلسه آغاز می شود، ارائه این ماه توسط مهدیس مروتی، دبیر کمیته تحقیقات دانشگاه علوم پزشکی تهران درباره ی کارتیمی و تشکیل تیم ایده آل بود که وی کتاب ' بازیکن تیمی ایده آل ' را نیز معرفی کرد.
جلسه ی این ماه با سوال دکتر حق دوست آغاز شد، آفت هایی که نمی گذارد انسان ها شکوفا شوند چیست؟؟
 ایشان در ادامه ی سوال خود گفت: همه ی افراد استعدادهایی دارند که اگر مسیر درست پرورش دادن آنها را پیدا کنند می توانند آن استعدادها را شکوفا کنند، از آدمهایی که شکوفا می شوند فقط تعداد محدودی هستند که الگوی بقیه ی افراد می شوند در صورتی که همه ی افرادی که شکوفا شده اند می توانستند الگو نیز باشند.
دکتر حق دوست پس از آن از تجربیات خود گفتند و سپس چند سوال مطرح کردند و خواستند تا تک تک حاضرین به این سوال ها پاسخ دهند، سوال هایی که شاید لازم باشد هر کدام از ما انسان ها هرازگاهی در زندگی از خود نیز بپرسیم.
هر کدام از ما می خواهیم در زندگی چه اثر گذاری داشته باشیم؟
زندگی ایده آل و آینده ی ایده آل چیست؟
الگوهای زندگیتان را نام ببرید و بگویید در چه زمینه ای الگوی شما هستند؟
چه کار می توانیم کنیم تا آفت های های زنجیر استعدادهای درخشان برطرف شود؟

خبرنگار: مریم حیدری
انتهای پیام / *
کلید واژه ها
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد

#