کد خبر: ٨٩٦٤١/ ١٣:٤٨ - سه شنبه ١٨ تير ١٣٩٨/ تعداد بازدید: 477
چاپ
ارسال به دوست
دانشکده مجازی, گروه خبری RSS
اولین نشست علمی گروه سلامت الکترونیک دانشکده مجازی برگزار شد
نخستین نشست گروه سلامت الکترونیک دانشکده مجازی با موضوع Crossing The Quality Chasm:A New Health System For The 21st Century برگزار شد.

گالری عکس
به گزارش روابط عمومی دانشکده مجازی، نشست علمی گروه سلامت الکترونیک این دانشکده نیمه اول تیر 98 با عنوان Crossing The Quality Chasm:  A New Health System For The 21st Century و با ارائه دکتر علیرضا آتشی عضو هیات علمی این گروه برگزار شد.
در سخنرانی ارائه شده سیاستگذاری های جدید موسسه پزشکی امریکا و تغییرات انجام شده در وزارت بهداشت آن کشور برای بهبود کیفیت سیستم ارائه خدمات بهداشتی درمانی مطرح شد. مراقبت بیمار، محور اصلی موضوع این خدمات است که بصورت بررسی نیازهای بیمار و ارائه خدمات بیمار پسند شکل می گیرد وکیفیت سنجی آن براساس رضایت بیمار و هزینه های پرداختی انجام می شود.
با توجه به وضعیت تکنولوژی جدید؛ فناوری اطلاعات می تواند بعنوان ابزاری مهم در مداخلات پزشکی از جمله: داده کاوی پزشکی، سیستم های پشتیبانی از تصمیمات، تله مدیسین (پزشکی از دور) و سامانه های مانیتورینگ بیمار استفاده شود.
توضیح اینکه این نشست ها توسط گروه سلامت الکترونیک دانشکده مجازی ادامه خواهد داشت.
خبرنگار و عکاس: سیده کاملیا داودزاده

انتهای پیام / *
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد

#