کد خبر: ٨٩٧٠٧/ ١٥:٣٦ - چهارشنبه ١٩ تير ١٣٩٨/ تعداد بازدید: 299
چاپ
ارسال به دوست
معاونت دانشجویی, گروه خبری RSS
برگزاری جلسه کمیته ناظر بر نشریات دانشگاه علوم پزشکی تهران/سه نشریه مجوز فعالیت گرفتند
جلسه کمیته ناظر بر نشریات دانشگاهی با حضور همه اعضاء برگزار و در آن سه نشریه جدید مجوز فعالیت و سه نشریه دیگر هم تغییر وضعیت یافتند.

گالری عکس
به گزارش روابط عمومی معاونت دانشجویی فرهنگی، این جلسه روز سه شنبه 18 تیر 98 از ساعت 14 تا 15:30 با حضور دکتر فرزین حلب چی معاون دانشجویی فرهنگی و رییس کمیته، دکتر مهدی نوروزی مدیر امور هنری و فوق برنامه و دبیر کمیته، دکتر علیرضا پارساپور مدیر روابط عمومی دانشگاه، دکتر جواد توکلی بزاز معاون دانشجویی فرهنگی دانشکده پزشکی و دکتر سید منصور گتمیری قائم مقام و نماینده تام الاختیار قطب علمی آموزشی نفرولوژی به عنوان اعضای هیأت علمی، حجت الاسلام والمسلمین سالمی نماینده دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری، سیدقاسم حسینی عضو حقوقدان، عاتکه برجسته کارشناس کمیته و نیز احسان احمدی و کامران ایراندوست اعضای دانشجویی کمیته ناظر بر نشریات در سالن شورای معاونت دانشجویی فرهنگی برگزار شد.
در این جلسه با اعطای مجوز فعالیت نشریات دانشجویی 'ایده پرداز'، 'به توان سه' و 'ناجی' موافقت و همچنین با تغییر وضعیت نشریات 'اقراء'، 'پونز' و 'کارآفرین شو!' موافقت شد.
در ادامه، کمیته درباره راه حل های تشویقی نشریات فعال به بحث و گفت و گو نشست و پیشنهاد شد تا مدیران مسئول نشریات دانشجویی، پیش نویس حمایت مالی نشریات (تهیه شده توسط خانه نشریات دانشجویی وزارت بهداشت) را مطالعه کرده و در صورت تمایل می توانند برای ارتقای آن، راه حل های سودمند ارائه دهند.

انتهای پیام / *
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد

#