کد خبر: ٩٣٥٦٤/ ١٢:٥٣ - يکشنبه ٢٨ مهر ١٣٩٨/ تعداد بازدید: 276
چاپ
ارسال به دوست
مرکز تحقیقات ایمونولوژی آسم و آلرژی, گروه خبری RSS
بازدید دکتر زینب عبدالله، عضو هیئت علمی دانشگاه بن آلمان از مرکز تحقیقات ایمونولوژی، آسم و آلرژی
دکتر زینب عبدالله، عضو هیئت علمی دانشگاه بن آلمان به همراه دکتر محمد مهدی فیض آبادی مسئول میز همکاریهای علمی دانشگاه علوم پزشکی تهران و آلمان، از مرکز تحقیقات ایمونولوژی، آسم و آلرژی بازدید کرد.

گالری عکس
به گزارش روابط عمومی مرکز تحقیقات ایمونولوژی، آسم و آلرژی روز چهارشنبه 24 مهر سال جاری، دکتر زینب عبدالله و همکارشان به همراه دکتر  محمد مهدی فیض آبادی مسئول میز همکاریهای علمی دانشگاه علوم پزشکی تهران و آلمان، در سالن دکتر فرهودی مرکز تحقیقات ایمونولوژی، آسم و آلرژی با دکتر زهرا پورپاک، معاون این مرکز، اعضای هیئت علمی و پژوهشگران مرکز فوق، ملاقات کرد.
 در ابتدای این دیدار پژوهشگران این مرکز  به معرفی خود و فعالیتهایشان پرداختند و در ادامه دکتر عبدالله از آزمایشگاه های مرکز تحقیقات ایمونولوژی، آسم و آلرژی و دفتر مجله آسم، آلرژی و ایمونولوژی ایران بازدید کرد، سپس وی به همراه دکتر فیض آبادی و سایر مهمانان در هفتمین کنفرانس ادواری این مرکز (که  به زبان انگلیسی و با حضور دکتر مصطفی معین، رئیس مرکز فوق، برگزار شد)،شرکت کرده و همراه با سایر شرکت کنندگان به بحث و تبادل نظر در خصوص مطالب علمی کنفرانس پرداختند .
 عکس و خبر: الناز واحدی

انتهای پیام / *
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد

#