کد خبر: ٩٤١١٧/ ١٣:٤٩ - سه شنبه ١٤ آبان ١٣٩٨/ تعداد بازدید: 402
چاپ
ارسال به دوست
دانشکده توانبخشی, گروه خبری RSS
برگزاری سمینار «من یک گفتار‌درمانگر موفق می شوم!» در دانشکده توانبخشی
با توجه به اهمیت رضایت تحصیلی در آموزش دانشجویان، سمینار «من یک گفتار‌درمانگر موفق می شوم!» با هدف افزایش آگاهی دانشجویان گفتاردرمانی دانشکده توانبخشی از ماهیت رشته تحصیلی و آینده شغلی آنان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دانشکده توانبخشی، به همت کارگروه گفتار سبز و همکاری گروه گفتار درمانی این دانشکده، سمینار «من یک گفتار‌درمانگر موفق می شوم!» با توجه به اهمیت رضایت تحصیلی در آموزش دانشجویان به ویژه دانشجویان رشته های توانبخشی و ارتباط مستقیم آنها با سلامت جامعه، روز شنبه 11 آبان در سالن آمفی تئاتر این دانشکده برگزار شد.
در این سمینار که با استقبال بسیار خوب و حضور حداکثری دانشجویان گفتاردرمانی این دانشکده و دانشجویان گفتاردرمانی سایر دانشگاه ها مواجه شد، ابتدا دکتر سیده مریم خدامی، مدیر این گروه ضمن ارائه فرایند تحصیلی خود، راهکارهای پیشنهادی خود را برای موفقیت مطرح کرد و سپس به بررسی ابعاد مختلف حرفه گفتاردرمانی پرداخت.
در ادامه، صدیقه حسینی کارشناس ارشد و سوپروایزر بالینی این گروه، تجربیات حرفه ای خود را در حوزه بالین، در مورد چگونگی ادامه مسیر پس از دانش آموختگی به ویژه فعالیت در مراکز  ارائه خدمات گفتاردرمانی خصوصی ارائه کرد.
در بخش پایانی سمینار، سخنرانان به سوال های دانشجویان در خصوص مباحث مطرح شده پاسخ دادند.
خبرنگار و عکاس: لیلا روستا

انتهای پیام / *
کلید واژه ها
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد

#