کد خبر: ٩٥١٤٨/ ١٦:٠٧ - يکشنبه ١٠ آذر ١٣٩٨/ تعداد بازدید: 178
چاپ
ارسال به دوست
معاونت دانشجویی, گروه خبری RSS
نشست هم اندیشی معاون دانشجویی فرهنگی و نمایندگان معاونت فرهنگی با مسئولان فرهنگی هنری شهرداری تهران
دکتر محمدحسین پورغریب معاون دانشجویی فرهنگی دانشگاه بمنظور بررسی راهکارهای همکاری با حوزه فرهنگی هنری شهرداری تهران و افزایش فعالیت های فرهنگی در بین دانشجویان در خانه فرهنگ کوی علوم پزشکی تهران، جلسه ای را با نمایندگان شهرداری برگزار کرد.

گالری عکس
به گزارش روابط عمومی معاونت دانشجویی فرهنگی، این جلسه روز شنبه 9 آذر 98 از ساعت 11:30 تا 12:30 باحضور دکتر پورغریب معاون دانشجویی فرهنگی، دکتر مومنی مشاور هنری و عبدالوند کارشناس معاونت فرهنگی، طراحی، رئیس مرکز مشارکت های سازمان فرهنگی هنری شهرداری و عسگری کارشناس فرهنگی این حوزه و همچنین کارشناسان مدیریت امور هنری و فوق برنامه دانشگاه در سالن شورای معاونت دانشجویی فرهنگی برگزار شد.
در ابتدای جلسه محمدی، کارشناس هنری مدیریت امور هنری و فوق برنامه به ارائه گزارشی از اهداف فرهنگی دانشگاه، تعداد ساکنان خوابگاهی، ضرورت انجام امور عمرانی و خدمات مورد نیاز خانه فرهنگ کوی، تأسیسات خوابگاهی ازجمله سیستم صوتی و تصویری مناسب و رایانه و ... و همچنین برنامه هایی که تمایل و نیاز داریم در خانه فرهنگ مانند برگزاری تئاترهای دانشجویی، کنسرت های موسیقی دانشجویی و همچنین امکان مایش فیلم های سینمایی و نقد و بررسی آن، کلوپ بازی های رایانه ای، برگزاری کلاس های آموزشی هنری، موسیقی، زبان های انگلیسی، فرانسه، ترکی استانبولی و ...، برگزاری شب شعر و مراسم های ملی و مذهبی، حضور اساتید برجسته هنری، فرهنگی و باشگاه کتاب خوانان برگزار شود.
در ادامه دکتر پورغریب با بیان اینکه ما از هفته گذشته فعالیت خود را آغاز کردیم، گفت: شهرداری در هر بخشی اعم از عمرانی، برگزاری کلاس های مختلف آموزشی و فرهنگی، تجهیز خانه فرهنگ کوی و ... تمایل به همکاری با دانشگاه دارند، ما آماده همکاری هستیم.
دکتر مومنی نیز اذعان داشت: مقدمات این همکاری در جلسات گذشته با نمایندگان شهرداری مذاکره شده است و منتظریم تا دوستان شهرداری نوع حمایتشان را اعلام کنند.
سپس رئیس مرکز مشارکت های فرهنگی هنری شهرداری تهران با ابراز امیدواری از این همکاری اعلام کرد: باید نیازهای فرهنگی هنری دانشجویان سنجیده شود و شهرداری آماده است متناسب با نیاز دانشجویان مدرس اعزام کند.
وی افزود: سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران متناسب با مأموریت خود فقط در زمینه نرم افزاری می تواند همکاری کند و سایر حمایت ها مربوط به شهرداری منطقه است.
خبرنگار: فرزاد سلطانپور
عکاس: حسین شیخ محمدی

انتهای پیام / *
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد

#