کد خبر: ٩٧٠٣٥/ ١٣:١٤ - دوشنبه ٢٣ دی ١٣٩٨/ تعداد بازدید: 126
چاپ
ارسال به دوست
معاونت دانشجویی, گروه خبری RSS
لیگ فوتسال دانشجویان جام دکتر بهادری/منتخب دندانپزشکی و منتخب پزشکی فینالیست شدند
با برگزاری 2 دیدار در مرحله نیمه نهایی لیگ فوتسال دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی تهران، تیم های منتخب دندانپزشکی و منتخب پزشکی فینالیست و تیم های اتحاد پزشکی و پردیس ایرانی در رده بندی به میدان می روند.

به گزارش روابط عمومی معاونت دانشجویی فرهنگی، مسابقات مرحله نیمه نهایی لیگ فوتسال دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی تهران در سال 98، روز جمعه 20 دی 98 با برگزاری دو دیدار بین تیم های پردیس ایرانی، منتخب دندانپزشکی، اتحاد پزشکی و منتخب پزشکی برگزار و در نهایت تیم های منتخب دندانپزشکی و منتخب پزشکی با شکست حریفان خود، به فینال این رقابت ها و تیم های پردیس ایرانی و اتحاد پزشکی به دیدار رده بندی راه یافتند.
اداره مسابقات و تیم های ورزشی مدیریت تربیت بدنی، نتایج رقابت های برگزار شده را به شرح زیر اعلام کرد:
پردیس ایرانی (1) _ منتخب دندانپزشکی (3)
اتحاد پزشکی (1) _ منتخب پزشکی (4)
همچنین، بنابر اعلام اداره مسابقات و تیم های ورزشی، رقابت های مرحله نهایی این دوره از مسابقات روز دوشنبه 30 دی ماه از ساعت 21 در سالن چندمنظوره مجموعه ورزشی شهید چمران برگزار خواهد شد.
توضیح اینکه، تیم های راه یافته به مرحله نهایی می بایست با آمادگی کامل و حداقل 20 دقیقه قبل از شروع مسابقه، در سالن محل برگزاری حضور داشته باشند.
خبرنگار: نیلوفر کلانتری

انتهای پیام / *
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد

#