تاریخ شفاهی دانشگاه
دکتر فریدون علا: اهدای خون برای کسی که نمی شناسید یک نوع عبادت است
مدتی است ثبت تاریخ شفاهی در دستور کار واحد روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تهران قرار گرفته است و در همین راستا گفتگو با دکتر فریدون علاء پدر معنوی جامعه هموفیلی ایران، عضو افتخاری فرهنگستان علوم پزشکی جمهوری اسلامی ایران و بنیان گذار سازمان ملی انتقال خون ایران را در ادامه خواهید خواند.
 شنبه ٢٦ اسفند ١٣٩٦ - نظرات : ١متن کامل >>
دکتر شجیعی: جوانانی که پزشکی را انتخاب می کنند، بدانند که پزشک با افراد عادی فرق دارد و باید ازخودگذشتگی زیادی داشته باشد
مدتی است ثبت تاریخ شفاهی در دستور کار واحد روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تهران قرار گرفته است و در همین راستا گفتگو با دکتر رضا شجیعی، متخصص طب داخلی را در این خبر خواهید خواند.
 شنبه ١٩ اسفند ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
تاریخ شفاهی دانشگاه
دکتر محمد وجگانی: ایمونولوژی بن‌بستی ندارد، دانشجو باید جستجوگر و نوگرا باشد
مدتی است ثبت تاریخ شفاهی در دستور کار واحد روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تهران قرار گرفته است و در همین راستا گفتگو با دکتر محمد وجگانی، ایمونولوژیست و عضو کنونی سازمان نظام پزشکی را در ادامه خواهید خواند.
 شنبه ١٢ اسفند ١٣٩٦ - نظرات : ٣متن کامل >>
دکتر نیما رضایی: برای رسیدن به قله باید برنامه داشته باشیم
مدتی است ثبت تاریخ شفاهی در دستور کار واحد روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تهران قرار گرفته است و در همین راستا گفتگو با دکتر نیما رضایی، متخصص ایمونولوژی کودکان و از دانشمندان یک درصد برتر دنیا را در این خبر خواهید خواند.
 شنبه ٢٨ بهمن ١٣٩٦ - نظرات : ٣٨متن کامل >>
دکتر مجتهدزاده: باید به لحاظ فرهنگی و اخلاقی، نگران فردای کشور باشیم و برای نسل فردا دلسوزی کنیم
مدتی است ثبت تاریخ شفاهی در دستور کار روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تهران قرار گرفته است و در همین راستا گفتگو با دکتر مجتهدزاده فوق تخصص مراقبت های ویژه و استاد دانشکده داروسازی دانشگاه تهران را در ادامه خواهید خواند.
 شنبه ٢١ بهمن ١٣٩٦ - نظرات : ٣متن کامل >>
دکتر آل یاسین: در تمام طول تحصیلم در دانشگاه، حتّی یک کلاس را هم غیبت نکردم
مدتی است ثبت تاریخ شفاهی در دستور کار واحد روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تهران قرار گرفته است و در همین راستا گفتگو با دکتر اشرف آل یاسین رئیس بخش زنان‌زایمان و نازایی بیمارستان شریعتی، را در ادامه این خبر خواهید خواند.
 شنبه ١٤ بهمن ١٣٩٦ - نظرات : ٢متن کامل >>
دکتر سادات سید باقر مداح: مراقبت اگر با عشق باشد خستگی ناپذیر است
به بهانه روز پرستار و در راستای ثبت تاریخ شفاهی دانشگاه، روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تهران، به گفتگو با دکتر سادات سید باقر مداح، مادر پرستاری نوین پرداخت که در ادامه این خبر خواهید خواند.
 شنبه ٧ بهمن ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
دکتر هوشنگ سعادت: به پزشکان جوان توصیه می‌کنم که همانند سرآمدان پزشکی گذشته در تکمیل دانش خود بکوشند
مدتی است ثبت تاریخ شفاهی در دستور کار واحد روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تهران قرار گرفته است و در همین راستا گفتگو با دکتر هوشنگ سعادت متخصص بیماری‌های داخلی را در این خبر خواهید خواند.
 شنبه ٢٩ مهر ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
دکتر نیکخو: پزشک نباید از شکست‌های خود ناراحت شود و باید همواره امیدوار باشد
مدتی است ثبت تاریخ شفاهی در دستور کار واحد روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تهران قرار گرفته است و در همین راستا گفتگو با دکتر محمدعلی نیکخو متخصص نفرولوژی را در این خبر خواهید خواند.
 شنبه ٨ مهر ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
تاریخ شفاهی به روایت دکتر محمدعلی محققی
40 خاطره، 40 استاد
به بهانه آغاز سال تحصیلی و آشنایی دانشجویان جدیدالورود با پیشکسوتان و اساتید دانشگاه علوم پزشکی تهران؛ 40 خاطره دکتر محمدعلی محققی، استاد جراحی سرطان دانشگاه علوم پزشکی تهران، از 40 استاد پیشکسوت دانشگاه را مجددا منتشر می کنیم.
 شنبه ١ مهر ١٣٩٦ - نظرات : ١١متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>

سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد