دكتر حریرچیان: حمایت بیشتر از نخبگان می‌تواند روند مهاجرت آنها به خارج از کشور را به میزان قابل توجهی بکاهد
دكتر محمد حسین حریرچیان، متخصص بیماری‌های مغز و اعصاب دانشگاه علوم پزشکی تهران با گرایش بیماری ام اس، میهمان گروه تاریخ شفاهی دانشگاه بود.
 شنبه ٣٠ ارديبهشت ١٣٩٦ - نظرات : ٤متن کامل >>
دکتر علی خلوت: دانشجویان قبل از پزشک شدن باید اخلاق پزشکی را بیاموزند
در راستای ثبت تاریخ شفاهی و بیان تجربیات گرانقدر اساتید دانشگاه علوم پزشکی تهران، مصاحبه ای با دکتر علی خلوت استاد فرزانۀ رشتۀ فوق تخصصی روماتولوژی دانشگاه علوم پزشکی تهران انجام گرفت که در ادامه می خوانید.
 شنبه ٢٣ ارديبهشت ١٣٩٦ - نظرات : ٢متن کامل >>
دکتر علی‌رضا کریمی یزدی: مهم ترین ویژگی یک معلم تطبیق دادن گفتار با عمل است
مدتی است ثبت تاریخ شفاهی در دستور کار واحد روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تهران قرار گرفته‌است و در همین راستا گفتگو با دکتر کریمی یزدی، استاد گوش و حلق و بيني دانشکدۀ پزشکی دانشگاه تهران را در ادامۀ این خبر خواهید خواند.
 شنبه ١٦ ارديبهشت ١٣٩٦ - نظرات : ٤متن کامل >>
تاریخ شفاهی به روایت دکتر محمدعلی محققی
40 خاطره، 40 استاد
به بهانه انتشار دومین شماره از کتاب تاریخ شفاهی دانشگاه و روز استاد؛ 40 خاطره دکتر محمدعلی محققی، استاد جراحی سرطان دانشگاه علوم پزشکی تهران، از 40 استاد پیشکسوت دانشگاه را مجددا منتشر می کنیم.
 شنبه ٩ ارديبهشت ١٣٩٦ - نظرات : ١٠متن کامل >>
دکتر عبدالحمید حسابی: از سه کلمه غافل نشوید؛ جادوی نگاه، معجزۀ لبخند و اعجاز کلام
مدتی است ثبت تاریخ شفاهی در دستور کار واحد روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تهران قرار گرفته‌است و در همین راستا گفتگو با دکتر عبدالحمید حسابی، استاد جراحی دانشکدۀ پزشکی دانشگاه علوم پزشکی تهران را در ادامۀ این خبر خواهید خواند.
 شنبه ٢ ارديبهشت ١٣٩٦ - نظرات : ٨متن کامل >>
دکتر محمدباقر رکنی: از نظر اخلاق انتشاراتی متاسفانه شاهد افت اخلاق هستیم
مدتی است ثبت تاریخ شفاهی در دستور کار واحد روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تهران قرار گرفته‌است و در همین راستا گفتگو با دکتر محمدباقر رکنی، استاد انگل شناسی دانشکدۀ بهداشت دانشگاه تهران را در ادامه خواهید خواند.
 شنبه ٢٦ فروردين ١٣٩٦ - نظرات : ٥متن کامل >>
دکتر محمد اسلامی: دانشگاه تهران برای من یک زیارتگاه است
در ادامه ثبت تاریخ شفاهی دانشگاه، این بار پای صحبت دكتر محمد اسلامی، متخصص پاتولوژي دهان، دكتراي دندانپزشكي از دانشگاه علوم پزشکی تهران نشستیم.
 شنبه ١٩ فروردين ١٣٩٦ - نظرات : ٢متن کامل >>
دکتر آشفته: اگر فضا باز باشد، دانشجو نشاط و منزلت اجتماعی پیدا می‌کند
در گفتگو با دکتر کاظم آشفته یزدی، تلاش کردیم تا با نگاهی بر زندگی شخصی و حرفه ای ایشان، بخش حساس و مهمی از تاریخ دانشکده دندانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی تهران را مرور کنیم.
 شنبه ٢٨ اسفند ١٣٩٥ - نظرات : ٣متن کامل >>
دکتر محسن ساغری: باید رنگ توحیدی به کار طبابت دهیم و بر محور توحید حرکت کنیم
مدتی است ثبت تاریخ شفاهی در دستور کار واحد روابط عمومی دانشگاه علوم برشکی تهران قرار گرفته است و در همین راستا گفتگو با دکتر محسن ساغری استاد دانشگاه «علوم پزشکی تهران» و رئیس موسسه تحقیقات پزشکی هسته‌ای، را در ادامه خبر می خوانید.
 شنبه ٢١ اسفند ١٣٩٥ - نظرات : ٢متن کامل >>
دکتر مهدی تهرانی دوست: آیندۀ علوم اعصاب به توسعه بسیاری از علوم گره خورده است
مدتی است ثبت تاریخ شفاهی در دستور کار واحد روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تهران قرار گرفته است و در همین راستا گفتگو با دکتر مهدی تهرانی دوست، استاد گروه روان‌پزشکی دانشگاه علوم پزشکی تهران را در ادامۀ این خبر خواهید خواند.
 شنبه ١٤ اسفند ١٣٩٥ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 صفحه بعدی >>

سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد