کد خبر: ٩٥٢٩٨/ ٠٩:١٨ - چهارشنبه ١٣ آذر ١٣٩٨/ تعداد بازدید: 489
چاپ
ارسال به دوست
معاونت دانشجویی, گروه خبری RSS
جلسه شورای معاونان دانشجویی فرهنگی دانشکده ها با حضور معاون دانشجویی فرهنگی و مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دانشگاه برگزار شد
شورای معاونان دانشجویی فرهنگی دانشگاه و دانشکده ها با حضور حجت الاسلام قریشی مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه، دکتر پورغریب معاون دانشجویی فرهنگی، معاونان دانشجویی فرهنگی دانشکده ها، مدیران معاونت فرهنگی و مدیران و مسئولان معاونت دانشجویی برگزار شد.

گالری عکس
به گزارش روابط عمومی معاونت دانشجویی فرهنگی، جلسه شورای معاونان دانشجویی فرهنگی دانشکده ها با معاونت دانشجویی فرهنگی دانشگاه روز دوشنبه 11 آذر 98 با حضور همه اعضا در سالن شورای معاونت برگزار شد و در ابتدا دکتر قدیریان، استادیار واحد تحقیق و توسعه، گزارش خود را براساس نتایج تحقیق و پژوهشی که باتوجه به مؤلفه ها و شاخص های متناسب با دانشگاه صورت گرفته بود از قبیل هویت ایرانی، اعتماد، وضعیت پوشش، بازدیدها، اوقات فرهنگی و ... ارائه داد.
سپس حاضران در جلسه، به مباحثه و هم اندیشی پیرامون موارد مطرح شده پرداختند و نظرات خود را اعلام کردند.
در ادامه دکتر پورغریب با بیان راه اندازی خانه فرهنگ کوی دانشگاه، گفت: درحال تلاش هستیم تا امکانات فرهنگی را گسترش دهیم.
وی افزود: باتوجه به نتایج حاصل از تحقیق صورت گرفته ضرورت دارد مداخله فرهنگی، با هدف ارتقا و رونق فرهنگی صورت گیرد. همچنین در مسیر ارتقای فرهنگی باید تعامل و درک متقابل فرهنگی داشته باشیم.
بعد از آن سلطانپور و محمدی کارشناسان فرهنگی و هنری مدیریت امور هنری و فوق برنامه، توضیحاتی را در رابطه با جشنواره های دانشجویی دانشگاه، از جمله دومین جشنواره فرهنگی، هنری و ادبی و ششمین جشنواره ابن سینا که در ماه های آتی برگزار خواهد شد، ارائه دادند.
در پایان نیز مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری با تأکید بر اینکه باید با زبان و ادبیات دانشجویان با آنان سخن بگوییم گفت: با وارد شدن به قلب دانشجو، می توانیم تأثیر فرهنگی بر آنان بگذاریم.
حجت الاسلام والمسلمین قریشی با تأکید بر آموزه های قرآنی گفت: قرآن بسیار داستان دارد و باید دانشجویان کارهای هنری متأثر از داستان های قرآنی انجام دهند.
وی با اشاره به اشعار شاعران عرفانی همچون حافظ، بیان کرد: این اشعار هیچگاه کهنه نمی شوند و باید در حوزه معاونت دانشجویی فرهنگی فکرهای جدی روی هنر داشته باشیم./گ
خبرنگار: فرزاد سلطانپور
عکس: حسین شیخ محمدی

انتهای پیام / *
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد

#