کد خبر: ٨٦٥٣١/ ١٠:١٧ - سه شنبه ٢٧ فروردين ١٣٩٨/ تعداد بازدید: 417
چاپ
ارسال به دوست
بیمارستان امام خمینی, گروه خبری RSS
یک دستگاه سونوگرافی و یک دستگاه ویدئو برونکوسکوپ در مجتمع بيمارستانی امام خمینی (ره) با کمک خیر نیک اندیش، بهره برداری شد
یک دستگاه سونوگرافی و یک دستگاه ویدئو برونکوسکوپ با کمک خیرین نیک اندیش، به اورژانس مجتمع بيمارستانی امام خمینی (ره) اهداء شد.

به گزارش روابط عمومی مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره)، با پیگیری‌های اساتید بخش اورژانس و مجمع خیرین مجتمع بيمارستانی امام خمینی (ره) و به همت تنی چند از خیرین سلامت، یک دستگاه سونوگرافی و یک دستگاه ویدئوبرونکوسکوپ و تعداد دیگری تجهیزات پزشکی، به بخش اورژانس مجتمع اهدا و مورد بهره‌برداری قرار گرفت.
علاوه بر این دستگاه‌ها و تجهیزات دیگری شامل دستگاه گرم‌کننده بیمار، دستگاه و تجهیزات معاینه، دستگاه‌های حرارت‌سنج غیر تماسی، تجهیزات حمل‌ونقل ایمن بیمار و پمپ سرنگ و پتوی گرم‌کننده نیز به این بخش اهدا و جهت خدمات‌رسانی به بیماران مورداستفاده قرار خواهد گرفت.
برپایه این گزارش تأمین تجهیزات فوق باارزش ریالی بالغ‌بر شش میلیارد ریال اقدام مؤثری در راستای برطرف ساختن نیازهای تجهیزاتی اورژانس مجتمع قلمداد می‌شود.

انتهای پیام / *
کلید واژه ها
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد

#