کد خبر: ٩١٥٦١/ ١٤:٤٧ - شنبه ٩ شهريور ١٣٩٨/ تعداد بازدید: 942
چاپ
ارسال به دوست
مركز رشد استعدادهاي درخشان, گروه خبری RSS
پروژه داروساز من برگزار شد
در پروژه 'داروساز من' که توسط انجمن دانشجویان داروسازی ایران برگزار شد، مردم با نقش داروساز در داروخانه و وظایف داروسازان در سیستم سلامت آشنا شدند.

به گزارش روابط عمومی مرکز پژوهش های علمی دانشجویان، پروژه « داروساز من» به سرپرستی کمیته ارتقای حرفه ای انجمن دانشجویان داروسازی ایران (ایفسا) 5 شهریور ماه 98 به مناسبت زادروز زکریایی رازی و روز داروساز در ایران برگزار شد.
این پروژه از ساعت ۹ تا ۱۳ در داروخانه های ۱۳آبان،عابدینی (طرفه) و آزادی در تهران و همچنین در داروخانه‌های دولتی حضرت رسول، ۲۲ بهمن و بیمارستان قائم مشهد برگزار شد.
پروژه داروساز من در تهران با همکاری معاونت غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی تهران و در مشهد مشترکا توسط انجمن ایفسا و کمیته مشورتی داروسازی مشهد و همچنین کانون محیا برگزار شد.
هدف اصلی این پروژه آشنا کردن مردم با نقش داروساز در داروخانه و وظایف داروسازان در سیستم سلامت بود و در کنار معرفی داروساز به مردم توسط پوستر و بروشور، در رابطه با مراحل آماده سازی دارو در داروخانه و هم چنین درمان منطقی با گیاهان دارویی و داروهای طبیعی و سنتی، با مردم گفتگو شد.
کمیته ارتقای حرفه ای ایفسا در نظر دارد این پروژه را در روز جهانی داروساز یعنی ۲۵ سپتامبر، ۳ مهر ماه  و هم چنین در موقعیت های دیگر ادامه دهد.
خبرنگار: مریم حیدری

انتهای پیام / *
کلید واژه ها
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد