اخبار کیوسک
 


مديريت عقلاني و باحكمت از عوامل موفقيت دانشگاه علوم پزشكي تهران است
مسئول دفتر نهاد نمايندگي مقام معظم رهبري در دانشگاه علوم پزشكي تهران، تدين، تخلق به اخلاق اسلامي، عقلانيت و تدبير را لازمه مديريت متوازن و سالم دانشگاه دانست.
 ١٣٩٦/٠٧/١٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
دانشگاه هاي تهران را از سهميه رها كني
وزير بهداشت : دانشگاه هاي تهران را از سهميه رها كنيم دانشگاه هاي تهران را از سهميه رها كنيم
 ١٣٩٦/٠٧/١٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
پاسخ وزير بهداشت به معترضان كاهش تعرفه پزشكي
تعرفه يكي از رشته هاي پزشكي در طول چهار سال گذشته چهار برابر شد اما هيات وزيران به دليل كمبود منابع، مصوب كرد كه امسال 25 درصد كاهش يابد يعني به جاي چهار برابر، سه برابر گذشته دريافت كنند؛ اما برخي دوستان چه جنجالي به پا كردند. آيا اين درست است؟ روساي دانشگاهها نبايد در مقابل آنها كوتاه بيايند، ...
 ١٣٩٦/٠٧/١٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
رتبه 74 دانشگاه علوم پزشكي تهران در بين 800 دانشگاه برتر دنيا
رييس سابق دانشگاه علوم پزشكي تهران گفت: در روز انتصاب من به عنوان رييس اين دانشگاه، وزير بهداشت توصيه هايي از جمله هفكري با اساتيد با تجربه و پيشكسوت، استفاده از نيروي جوان و جسور و ايجاد فضاي با نشاط و زنده در دانشگاه را مطرح كردند كه اين موارد را سرلوحه كار خودم در 4 سال اخير قرار دادم.
 ١٣٩٦/٠٧/١٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
احترام به دانشمندان، وظيفه هر دولتمردي است
خبرگزاري آريا - وزير بهداشت گفت: معدود افرادي در گروه هاي مختلف جامعه پزشكي فقط به منافع، قبيله، رشته و گروه خود فكر مي كنند و بدون در نظر گرفتن مصالح مردم و دانشگاه، به خودشان يا رشته شان اولويت مي دهند و روساي دانشگاه ها نبايد در مقابل آنها كوتاه بيايند.
 ١٣٩٦/٠٧/١٦ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>