گالری عکس مرتبط
  • تاریخ انتشار : 97/09/26 - 15:51
  • تعداد بازدید خبر : 1559
  • زمان مطالعه : 2 دقیقه

جشنواره ورزشی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی تهران در بخش دختران ادامه یافت

مدیریت تربیت بدنی در دومین و سومین روز از برگزاری جشنواره ورزشی دانشجویان دختر دانشگاه، مسابقات فریزبی، طناب زنی، آمادگی جسمانی، داژبال، بسکتبال سه نفره و شنا را با حضور پرشور دانشجویان برگزار کرد.

83041.mp3 جشنواره ورزشی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی تهران در بخش دختران ادامه یافت

به گزارش روابط عمومی معاونت دانشجویی فرهنگی، مدیریت تربیت بدنی روز شنبه 24 آذر 97 در دومین روز از جشنواره ورزشی دانشجویان دختر، مسابقات فریزبی، طناب زنی، آمادگی جسمانی، داژبال و بسکتبال سه نفره را در مجموعه ورزشی شهید فتحی و نیز در روز یکشنبه 25 آذر ماه مسابقات شنا را در مجموعه استخر و سونای شهید توکلی برگزار کرد.
رقابت های رشته فریزبی با معرفی شیوا صوری و راحله خیری دانشجویان رشته پرستاری و مریم قیس وندی دانشجوی رشته فناوری اطلاعات سلامت به عنوان مقام های اول تا سوم این مسابقات به پایان رسید.
همچنین در رشته طناب زنی که با حضور پرشور دانشجویان در مجموعه ورزشی شهید فتحی برگزار شد، منیژه راه چمنی دانشجوی رشته مهندسی پزشکی مقام اول، ساجده بحرانی از دانشکده فناوری های نوین پزشکی مقام دوم و مهدیس مهدی خانی مقام سوم این مسابقات را بدست آوردند.
در دیگر مسابقات این روز نیز در رشته آمادگی جسمانی زهرا عرفانی مقام اول، سعیده صالحی دانشجوی کارشناسی ارشد رشته ایمونولوژی مقام دوم و پریسا پارسامهر مقام سوم این مسابقات را کسب کردند.
در رشته ورزشی داژبال نیز که در مجموعه ورزشی شهید فتحی برگزار شد، تیم دانشگاه علوم پزشکی تهران ج با شرکت مهدیس مهدی خانی، زهرا امیرسرداری، مارال کریم خانی و الهام صفری مقام اول، تیم دانشگاه علوم پزشکی تهران ب با حضور زهرا چوپانی، آنیتا رنجبر، ساجده بحرانی و فائزه ضیایی موفق به کسب مقام دوم و تیم دانشگاه علوم پزشکی تهران الف نیز با مهرنوش پرتویی راد، فاطمه رضایی نیا، مهدیه حیدری و سحر محسنی مقام سوم این مسابقات را کسب کردند.
در رشته بسکتبال سه نفره نیز که با حضور 10 تیم دانشجویی برگزار شد، تيم پزشكي الف (افشان داوري، سيده مهديس ميركاظمي و زهرا منتظريان) مقام اول، تيم پرستاري (نيلوفر صمدي پور، سارا رضايي و سمانه باصري) مقام دوم و تيم داروسازي (نسترن كرد جزي، سلما قيومي، نگين موسوي و غزل هاشمي) مقام سومی را بدست آوردند.
همچنین در سومین روز از برگزاری این مسابقات در روز یکشنبه 25 آذر ماه، مسابقات شنای دانشجویان در دو ماده کرال سینه و قورباغه برگزار و در ماده کرال سینه آزاده شریفیان دانشجوی رشته پزشکی مقام اول، پانیذ زمانی دانشجوی رشته دندانپزشکی مقام دوم و سارا بحرینان دانشجوی رشته داروسازی مقام سوم را بدست آوردند و در ماده قورباغه مژده سرزعیم دانشجوی رشته پزشکی، زهرا فیاضی دانشجوی رشته بیوتکنولوژی و گلناز حسن زاده دانشجوی رشته پزشکی به ترتیب مقام های اول تا سوم این ماده را کسب کردند.

 

  • گروه خبری : معاونت دانشجویی,مديريت تربيت بدني,گروه خبری RSS
  • کد خبر : 83041
خبرنگار
فرزاد  سلطانپور

فرزاد سلطانپور