گالری عکس مرتبط
  • تاریخ انتشار : 97/10/23 - 13:17
  • تعداد بازدید خبر : 4182
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

نایب قهرمانی دانشجویان پسر دانشگاه در مسابقات طناب کشی منطقه 10 وزارت بهداشت

تیم طناب کشی دانشجویان پسر دانشگاه علوم پزشکی تهران در مسابقات منطقه 10 وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی مقام دوم را کسب کرد.

84013.mp3 نایب قهرمانی دانشجویان پسر دانشگاه در مسابقات طناب کشی منطقه 10 وزارت بهداشت

به گزارش روابط عمومي معاونت دانشجویی فرهنگی، این مسابقات با حضور هشت تیم شامل دانشگاه های علوم پزشکی تهران الف و ب، ایران، بهزیستی الف و ب، بهشتی الف و ب و بقیه الله به صورت دوره ای روز دوشنبه 17 دی 97 و به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی بهزیستی برگزار و تیم دانشگاه علوم پزشکی تهران الف توانست عنوان نایب قهرمانی و دانشگاه های علوم پزشکی ایران و شهید بهشتی نیز به ترتیب مقام های اول و سوم این رقابت ها را بدست آوردند.
در این مسابقات تیم طناب کشی دانشجویان پسر دانشگاه علوم پزشکی تهران الف در مرحله مقدماتی طبق قرعه با نمایندگان دانشگاه های علوم پزشکی بقیه الله، شهید بهشتی ب و بهزیستی الف به رقابت پرداختند که تیم دانشگاه توانست حریفان خود را با نتیجه 2 بر صفر شکست دهد.
سپس در مرحله نیمه نهایی تیم پسران دانشگاه با نتیجه 2 بر 0 مقابل دانشگاه علوم پزشکی بهزیستی ب به پیروزی رسید و به فینال رقابت ها صعود کرد و در بازی آخر مقابل دانشگاه علوم پزشکی ایران، نتیجه را 2 بر 1 واگذار کرد و مقام دوم این دوره از مسابقات را بدست آورد.
توضیح اینکه، میلاد عباسی و حمزه محمدی (دانشکده بهداشت)، محمدرضا زمانی (دانشکده تغذیه و رژیم شناسی) و احمدرضا پیرا و محسن یزدانی (دانشکده پیراپزشکی) بازیکنان تیم طناب کشی دانشگاه علوم پزشکی تهران الف و سجاد بادرانی مربیگری و حسین صارمی سرپرستی تیم را در این مسابقات بر عهده داشتند.
خبر: فتحعلی زاده

  • گروه خبری : معاونت دانشجویی,مديريت تربيت بدني,گروه خبری RSS
  • کد خبر : 84013
خبرنگار
فرزاد  سلطانپور

فرزاد سلطانپور