گالری عکس مرتبط
  • تاریخ انتشار : 99/03/24 - 10:17
  • تعداد بازدید خبر : 86
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

برگزاری جلسه هم‌اندیشی واحد سلامت خانواده‌ها مرکز بهداشت جنوب تهران با شبکه‌های بهداشت و درمان

واحد سلامت خانواده مرکز بهداشت جنوب تهران جلسه هم‌اندیشی واحد سلامت خانواده‌ها را از طریق برنامه مجازی اسکای روم برگزار کرد.

157165.mp3 برگزاری جلسه هم‌اندیشی واحد سلامت خانواده‌ها مرکز بهداشت جنوب تهران با شبکه‌های بهداشت و درمان

به گزارش روابط عمومی مرکز بهداشت جنوب تهران، این جلسه روز یکشنبه 18 خرداد 99 با حضور 7 تن از کارشناسان ستادی و با رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی در سالن جلسات ستاد برگزار شد.
در این جلسه مصوب شد تمامی ارائه‌دهندگان خدمات بخش خصوصی و دولتی در سطوح مختلف ارائه خدمت به هنگام بستن لوله‌های رحمی ملزم به اجرای مفاد دستورالعمل کشوری ابلاغ‌شده هستند که باید مشاوره باروری سالم و فرزند آوری را با حضور همسر و با توجه به شرایط باروری فرد انجام شود و برای زوجینی که اصلاً فرزند ندارند یا یک فرزند دارند در شرایط مطلوب ازلحاظ روانی، اجتماعی مشاوره کامل انجام شود تا تصمیم درستی را برای فرزند آوری خود بگیرند.
در این جلسه از راه‌اندازی بانک شیر در بیمارستان ولیعصر امام خمینی (ره) خبر داده شد و اطلاع‌رسانی به مادران داوطلب شیردهی از دستورالعمل‌های این جلسه بود.
همچنین به افزایش تعداد مادران باردار شرکت‌کننده در کلاس‌های مجازی اسکای روم در مرکز بهداشت جنوب تهران اشاره شد و مقرر شد که مراقبان سلامت تحت پوشش این مرکز مشاوره مجازی و تلفنی شیر مادر را به‌صورت فعال انجام دهند.

  • گروه خبری : مرکز بهداشت جنوب تهران
  • کد خبر : 157165
خبرنگار
نگار  ديوبندي

نگار ديوبندي

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید